Ciężarna Agnieszka Radwańska odpoczywa nad polskim morzem. Poród bliża się wielkimi krokami. ''Piękna mama''

Agnieszka Radwańska jest w zaawansowanej ciąży i celebruje ten wyjątkowy czas. Obecnie przebywa nad polskim morzem, czym pochwaliła się na Instagramie.

Agnieszka Radwańska ma mnóstwo powodów do radości. Jest szczęśliwie zakochana, a już wkrótce na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko. Niedawno tenisistka wybrała się do Sopotu, a w mediach społecznościowych opublikowała kilka nadmorskich ujęć. Trzeba przyznać, że wygląda kwitnąco.

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej ciąży: "To nowy etap w moim życiu"

Agnieszka Radańska wypoczywa nad morzem

Tenisistka w styczniu tego roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Ta informacja zelektryzowała media, do przyszłej mamy spłynęły setki gratulacji. Od tamtej pory Agnieszka jest pod stałą obserwacją kolorowej prasy. Paparazzi nie odstępują jej na krok i towarzyszyli jej nawet podczas spaceru z koleżanką i siostrą, o czym pisaliśmy TUTAJ. Gwiazda nie zniechęca się tym jednak i wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje posty i pozostaje w stałym kontakcie z wielbicielami. Niedawno skorzystała z pięknej pogody i wybrała się nad polskie morze, czym postanowiła się pochwalić na Instagramie. Nie zabrakło ujęć z plaży.

 
Wakacje w Polsce. #sopot #polskiemorze #swiezepowietrze #czerwiec #relaks - napisała pod zdjęciem.

Agnieszka na spacer po plaży wybrała długą spódnicę w kwiaty, czarny T-shirt i białe sportowe buty. Sądząc po wielkości brzucha, można zakładać, że poród zbliża się wielkimi krokami. Tenisistka wyglądała bardzo promiennie i trzeba przyznać, że ciąża jej służy. Zauważyli to również jej obserwatorzy, którzy skupili się na ciążowym brzuchu. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Ślicznie pani wygląda.
Miłego wypoczynku. Wyglądasz rewelacyjnie.
Co za piękna mama! Świetna stylizacja - czytamy w komentarzach.

Przypomnijmy, że gwiazda nie zdradziła do tej pory terminu porodu, ani płci dziecka. Niedawno poinformowała, że jej pociecha ma przyjść na świat w czasie wakacji, co jeszcze bardziej podsyciło ciekawość fanów. Pozostaje nam cierpliwie czekać, a przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia. 

Więcej o: