Agnieszka Radwańska pochwaliła się pierwszym zdjęciem ze spaceru z synem. "Mało spania". Może i zmęczona, ale promienieje

Agnieszka Radwańska razem z nowo narodzonym synkiem korzysta z uroków lata. Młoda mama wybrała się na spacer z Jakubem i po raz pierwszy zrelacjonowała rodzinne wyjście na Instagramie. Tenisistka nie ukrywa zmęczenia.

Agnieszka Radwańska pod koniec lipca została mamą. Tenisistka urodziła synka Jakuba, czym razem z dumnym ojcem chłopca pochwaliła się w mediach społecznościowych, publikując zdjęcie rączki malucha. Tym razem sportowa gwiazda pokazała fotorelację z rodzinnego spaceru. Zaledwie tydzień po porodzie prezentuje się bardzo korzystnie w krótkich czarnych szortach. Sami zobaczcie!

Agnieszka Radwańska na spacerze z synem

To uczucie zna niemalże każda młoda mama, która musi w nocy wstawać do swojego nowo narodzonego dziecka. Zmęczenie nie omija również najpopularniejszej polskiej tenisistki, która poprzez hashtagi wyznała na Instagramie, że nie może liczyć na dużą dawkę snu. Przy okazji opublikowała pierwsze zdjęcie ze spaceru z synkiem Jakubem. Spójrzcie tylko, jak Agnieszka Radwańska wygląda tuż po porodzie!

Spacerek #rodzinnyspacer #cudnyczas #malospania #mamąbyć #rodzicielstwo - czytamy na instagramowym profilu sportsmenki. 
 

Niestety na udostępnionym przez tenisistkę zdjęciu nie widzimy małego Jakuba ani jego wózka, natomiast to właśnie Agnieszka pokazała się w całej okazałości. Trzeba przyznać, że młoda mama wygląda świetnie, a zmęczenie nie zabiera jej uroku. Na spacer wybrała się w luźnej stylizacji - białej koszulce i czarnych krótkich szortach, dzięki którym wyeksponowała długie zgrabne nogi. 

Fani nie omieszkali wyrazić zachwytu nad urodą gwiazdy sportu:

Pięknie wyglądasz, Aga - napisała jedna z internautek w komentarzu pod fotografią. 

Również uważacie, że macierzyństwo ewidentnie służy Agnieszce?

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o ciąży!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.