Agnieszka Radwańska wyszła z synkiem ze szpitala. Opuściła placówkę tylnymi drzwiami, ale i tak przyłapali ją paparazzi

Agnieszka Radwańska opuściła szpital i wróciła z synem do domu. Towarzyszył jej mąż.

Agnieszka Radwańska kilka dni temu powitała na świecie pierwsze dziecko. Radosną nowiną pochwalił się dumny tata, Dawid Celt, który opublikował na Twitterze zdjęcie chłopca. Od tamtej pory uwaga fanów skupiona jest na rodzicach i ich maluszku. Niedawno paparazzi przyłapali Agnieszkę Radwańską, gdy wychodziła ze szpitala. 

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej ciąży: "To nowy etap w moim życiu"

Agnieszka Radwańska wyszła ze szpitala

Agnieszka Radwańska ma sporo powodów do radości. Jest szczęśliwie zakochana, a niedawno na świecie pojawił się jej syn, Jakub. Wiadomość o porodzie gwiazdy zelektryzowała media, a gratulacjom nie było końca. Zarówno noworodek jak i mama są zdrowi i czują się dobrze, a niedawno wyszli ze szpitala. Ze względu na duże zainteresowanie gwiazda opuściła placówkę tylnymi drzwiami. Najpierw na zewnątrz wyszedł Dawid Celt, który trzymał chłopca w nosidle. Był wyraźnie zadowolony, a uśmiech nie schodził mu z twarzy. Asystowała mu pielęgniarka. Po chwili pojawiła się również Agnieszka. Tenisistka miała na sobie ciemne okulary, czarną sukienkę i wygodne klapki. Włosy zwinięte miała w luźny kok. Spakowali szpitalną wyprawkę i wyruszyli samochodem do domu. 

Agnieszka Radwańska wyszła ze szpitalaAgnieszka Radwańska wyszła ze szpitala Plotek Exclusive

Agnieszka w styczniu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Od tamtej pory skupiła na sobie uwagę mediów i co chwilę pokazywała ciążowe krągłości. Mogliśmy zobaczyć, jak spaceruje po Krakowiea także jej wypad z koleżanką i siostrą na kawę.Na Instagramie umieściła również zdjęcie z sesji ciążowej,jednak największym zainteresowaniem cieszyło się zdjęcie Kuby w objęciach mamy. Czekamy na kolejne wspólne ujęcia, tym razem z domowego zacisza!