Agnieszka Radwańska została panią magister! Zajęło jej to ponad 10 lat. "Dziękuję za wyrozumiałość"

Agnieszka Radwańska pochwaliła się w mediach społecznościowych dyplomem magistra. Sportsmenka mogła liczyć na wyrozumiałość ze strony uczelni.

Agnieszka Radwańska pod koniec 2018 roku zakończyła sportową karierę i skupiła się biznesie i życiu prywatnym. Już za kilka miesięcy tenisistka przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. W oczekiwaniu na rozwiązanie udało jej się dokończyć zaczęte wiele lat temu studia, czym sama zainteresowana pochwaliła się w mediach społecznościowych. 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Radwańska prezentuje ciążowe krągłości w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Internauci zachwyceni. "Ciąża ci służy"

Agnieszka Radwańska skończyła studia

Agnieszka Radwańska, podobnie jak jej siostra Urszula, zaczęła studiować w 2009 roku. Sportsmenka wybrała się wówczas na turystykę i rekreację na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ze względu na intensywną karierę sportową nie mogła zdobyć wykształcenia tak szybko, jak inni studenci. Wyjazdy i turnieje regularnie zmuszały ją do przerw, jednak mimo to udawało jej się zaliczać kolejne semestry.

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej ciąży: "To nowy etap w moim życiu"

Teraz Agnieszka Radwańska może być już dumna, bowiem udało jej się pomyślnie zakończyć studia z tytułem magistra, o czym poinformowała fanów w mediach społecznościowych. Tenisistka zamieściła kilka zdjęć z pracą dyplomową i przy okazji podziękowała władzom uczelni za umożliwienie przystąpienia do obrony jeszcze przed porodem.

No i stało się... jestem Panią Magister. Dziękuję serdecznie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie za umożliwienie mi obrony pracy jeszcze przed porodem. Dziękuję za wszystkie lata i wyrozumiałość - pisze dumna Radwańska na Facebooku.

Pod postem na Facebooku i Instagramie, znalazło się wiele słów gratulacji, do których oczywiście się przyłączamy! Jak się okazuje, nawet tak spektakularną karierę można pogodzić z nauką. 

Więcej o: