Agnieszka Radwańska na uroczym selfie z synem. Jakub kończy cztery miesiące. "Ale już duży chłopak"

Agnieszka Radwańska od kilku miesięcy jest szczęśliwą mamą. W lipcu tenisistka urodziła syna Jakuba.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt w tegoroczne wakacje zostali rodzicami. Tenisistka powitała na świecie pierwsze dziecko, syna Jakuba. Radosną nowiną pochwalił się dumny tata. Na jego twitterowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym trzyma syna za rączkę. Niedługo po nim Radwańska również pochwaliła się uroczą fotką pociechy. Od tamtej pory tenisistka rzadko pokazuje syna w mediach społecznościowych, jednak tym razem pochwaliła się nim w całej okazałości.

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej ciąży: "To nowy etap w moim życiu"

Agnieszka Radwańska na zdjęciu z synem Jakubem

W odróżnieniu od innych gwiazd Agnieszka Radwańska nie relacjonuje skrupulatnie macierzyństwa w mediach społecznościowych. Fakt, od czasu do czas wrzuca na instagramowy profil zdjęcie małego Jakuba, jednak nigdy nie pokazuje jego twarzy. Daleko jej też do celebrytek, które zarabiają na reklamowaniu dziecięcych akcesoriów. Dlatego też każde nowe zdjęcie jej pociechy jest nie lada gratką dla obserwatorów. Tym razem Agnieszka Radwańska podzieliła się z fanami selfie wykonanym w lustrze. Oczywiście towarzyszy jej syn. Chłopiec rośnie jak na drożdżach.

 
Ale ten czas leci - dopisała tenisistka obok uroczego zdjęcia.

W hashtagach Radwańska dodała, że mały Jakub już w najbliższy piątek skończy cztery miesiące. Czas rzeczywiście leci bardzo szybko. W komentarzach pod zdjęciem nie brakuje zachwyconych i rozczulonych internautów.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska pisze nową książkę. Zainspirował ją Baron

Jak ja lubię takie foty, gdzie to mama i dziecko grają główną rolę, a nie Ferrari za plecami.
Jak słodko.
Ale już duży chłopak - piszą.

Trzeba przyznać, że ujęcie jest bardzo urocze. Rodzicom i Kubie życzymy dużo uśmiechu oraz zdrowia.

Ralph Kamiński i Joanna Krupa"Top Model". Amerykanizmy Joanny Krupy są częścią scenariusza. Tajemnice zdradził Ralph Kamiński