Blanka Lipińska pracuje nas nową książką! "Coś się pisze". Jedna z postaci będzie inspirowana Baronem [PLOTEK EXCLUSIVE]

Blanka Lipińska pisze nową książkę, a jeden z jej bohaterów będzie inspirowany Baronem. Jak udało się ustalić "Plotkowi", autorka erotyków nie zamierza jednak publicznie prać brudów i żalić się swoim czytelnikom.

Kilka tygodni temu Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Autorka książki "365 dni" usunęła ze swojego instagramowego profilu wszystkie zdjęcia z ex-ukochanym, a także przerobiła jego studio nagraniowe na gabinet. 35-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i czasami nawiązuje do zakończonej niedawno relacji z Alkiem. Autorka książek opowiedziała fanom, że musiała zmienić karoserię swojego samochodu, którą sprezentował jej były partner. Wszystko przez to, że oryginalna okleina przyciągała paparazzich.

Blanka LipińskaPrzerażona Blanka Lipińska opowiedziała o przykrej sytuacji. Musiała pozbyć się prezentu od Barona

Blanka Lipińska pisze nową książkę. Inspiruje się związkiem z Baronem

Wydawało się, że Blanka zamknęła rozdział miłosnej relacji z Baronem. Podsumowanie związku z muzykiem zawarła w wypowiedzi skierowanej do Ewy Minge. Projektantka skrytykowała gitarzystę zespołu "Afromental", na co Lipińska zareagowała w jednym z komentarzy na Instagramie.

Zobacz wideo Blanka Lipińska opowiada o samochodzie, który ją śledził i jaki to ma związek z prezentem od Barona

Zobacz też: Blanka Lipińska uderza w Ewę Minge. Odniosła się też do rozstania z Baronem. "To ja go sobie wymyśliłam i uwiodłam"

Wygląda na to, że miłosne doświadczenia z Baronem zainspirowały Blankę do napisania kolejnej książki. Jak udało się ustalić "Plotkowi", Lipińska tworzy nową powieść, w której jeden z bohaterów będzie bardzo podobny do ex chłopaka autorki:

Blanka pisze nową książkę. A że zawsze czerpała ze swojego życia, jej ostatnie doświadczenia związku z Aleksandrem też znajdą w niej odzwierciedlenie. W powieści będzie postać, do której ją zainspirował - zdradziła "Plotkowi" znajoma Blanki.

Postać inspirowana Baronem ma być "interesującym mężczyzną":

Blanka nie zamierza jednak prać brudów i wylewać żali, bohater nie będzie skrajnie złą postacią, raczej interesującym mężczyzną. Twórczym, kreatywnym, takim, z którym można nie tylko się bawić, ale i rozmawiać o życiu.

Blanka nie chce potwierdzić, że pracuje nad nową książką. To nas dziwi, bo jeszcze kilka tygodni temu chwaliła się na InstaStories, że "coś się pisze". Na szczęście w Internecie (i naszych telefonach) nic nie ginie i zachowaliśmy wspomniany screen tworzącej artystki:

Coś się pisze - napisała enigmatycznie. 

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Instagram.com/blanka_lipinska/

Blanka Lipińska, Natalia SiwiecBlanka Lipińska na archiwalnym zdjęciu z Natalią Siwiec. Patrzymy na buty. Zwłaszcza Blanki

My się nie możemy doczekać, a Wy?