Blanka Lipińska pije wino o drugiej w nocy i rozprawia o życiu: Szczęśliwym się bywa... Nawiązuje do rozstania z Baronem?

Blanka Lipińska na początku października poinformowała o rozstaniu z Baronem. Obecnie próżno na jej Instagramie szukać kolejnego obiektu westchnień, jednak - jak widać - czas w samotności służy głębokim przemyśleniom w mediach społecznościowych.

Blanka Lipińska ponad miesiąc temu podzieliła się informacją dotyczącą rozstania z Baronem. Nie kryła, że to dla niej ogromny cios. Widać, że wciąż trudno jej zapomnieć o chwilach we dwoje, jednak stara się jak może, by zapełnić swój wolny czas i myśli. Ostatnio w nocy rozprawiała na temat szczęścia.

Blanka Lipińska filozofuje na temat szczęścia

Blanka Lipińska często dzieli się z fanami najgłębszymi przemyśleniami, które zrodziły się w jej głowie. W nocy z soboty na niedzielę napisała parę słów na temat istoty szczęścia. Gdy doszła do ostatecznych wniosków, udostępniła zdania na swoim Instagramie. Istnieje podejrzenie, że nie tylko nocna aura, ale i kieliszek wina wspomogły jej emocjonalne rozmyślenia. 

Elżbieta II"The Crown". W pałacu pojawi się intruz. Jak naprawdę wyglądało włamanie z 1982 roku?

Szczęśliwym nie jesteś zawsze... Szczęśliwym się bywa - podpisała zdjęcie z salonu.

Zobacz też: Na Tinderze pojawiło się zdjęcie Barona. Szuka już nowej miłości po rozstaniu z Blanką? Muzyk komentuje

W dalszej części opisu Lipińska zdradziła, że najważniejszym elementem odnalezienia poczucia spełnienia jest umiejętność dostrzegania, w jakim punkcie się obecnie znajduje. 

Umiejętność polega na tym, by umieć dostrzec, gdzie jesteś - dodała Blanka.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska instagram.com@blanka_lipinska

Blanka Lipińska i BaronBlanka Lipińska skasowała wszystkie zdjęcia Barona ze swojego Instagrama

Dodatkowo na zdjęciu znalazła się także informacja o później godzinie wrzucenia postu. 2.12 na zegarze i lampka wina z pewnością potęgowały nagromadzenie filozoficznych myśli, którymi dzieliła się autorka. Wygląda jednak na to, że siedzenie do późna zdarza się jej dosyć często - kilka tygodni temu Blanka Lipińska również wrzucała do sieci wideo, w którym żaliła się na nieprzespaną noc.

Zobacz wideo

Myślicie, że już odnalazła swoje szczęście?

Więcej o: