Blanka Lipińska postanowiła pozbyć się wszystkich "pamiątek" po Baronie. Zrobiła to zaraz po rozstaniu

Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Celebrytka usunęła wszystkie zdjęcia z muzykiem ze swojego Instagrama, lecz nadal go obserwuje.

Bajkowy związek Blanki Lipińskiej i Barona się skończył. Autorka książki "365 dni" potwierdziła we wtorek w rozmowie z "Galą" krążące od pewnego czasu plotki o rozstaniu. Trudny dla siebie czas postanowiła odchorować na wakacjach w Egipcie, na które wybrała się razem z przyjaciółmi. Podczas gdy media rozpisywały się o jej związkowych rewelacjach, 35-latka relaksowała się na łódce i oprowadzała fanów po Al-Dżunie.

Sprawdź: Sukienki idealne na wakacyjny wyjazd!

Zobacz też: Blanka Lipińska po rozstaniu wyjechała. Co robi w Egipcie? Wygląda na to, że bawi się całkiem nieźle

Para chętnie dzieliła się swoim uczuciem w mediach społecznościowych, gdzie publikowała zdjęcia ze wspólnych wyjazdów oraz chwaliła się uroczymi relacjami z zacisza domowego. Blanka i Baron szybko stali się jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie, a niemal swój każdy ruch dokumentowali na Instagramie. Wygląda na to, że po rozstaniu nadszedł czas na wyczyszczenie internetowego albumu.

Zobacz też: Baron musiał wyjechać do pracy. Zadbał jednak, żeby Blanka o nim pamiętała. Poruszona podzieliła się tym na Instagramie

Zobacz wideo Blanka Lipińska po rozstaniu z Baronem dziękuje za wsparcie i mówi, że niczego nie żałuje

Blanka Lipińska po rozstaniu z Baronem skasowała wszystkie jego zdjęcia ze swojego Instagrama

Z instagramowego profilu Blanki zniknęły wszystkie zdjęcia z Baronem. Na Instagramie Aleksandra można znaleźć jeszcze dwa posty ze zdjęciami, na których pozuje ze swoją byłą dziewczyną. Jedno ze zdjęć zostało wykonane w luksusowym zagranicznym spa, a pozostałe kilka zdjęć zebranych w jedną galerię przestawia parę nad wodą i w lesie. Po internetowych "czystkach" można wywnioskować, że raczej nie ma co liczyć na ponowne zejście się muzyka i pisarki.

 

Informacja o zakończeniu jednego z najgorętszych związków tego roku poruszyła internautów. Fani jednak przewidzieli kryzys w związku pary w momencie, gdy Blanka udała się na wakacje bez Barona. Wtedy nie podała jeszcze do publicznej wiadomości, że jej kilkumiesięczny związek z muzykiem to już przeszłość.

Zobacz też: Wiemy, dlaczego Blanka Lipińska rozstała się z Baronem. "Ona zaangażowała się bardziej, on chciał zabawy" [PLOTEK EXCLUSIVE]