Blanka Lipińska po rozstaniu wyjechała. Co robi w Egipcie? Wygląda na to, że bawi się całkiem nieźle

Blanka Lipińska koi ból po rozstaniu na wakacjach w Egipcie. Wydaje się całkiem dobrze znosić ten trudny dla niej czas.

Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Autorka książek potwierdziła w rozmowie z "Galą" krążące przez jakiś czas plotki. Jej związek z muzykiem to już przeszłość, a 35-latka obecnie leczy ból po rozstaniu na zagranicznych wakacjach.

Zobacz też: Blanka Lipińska i Baron się rozstali! "Dostatecznie już we mnie bólu, który staram się ukryć"

Blanka Lipińska na wakacjach w Egipcie. Uśmierza ból po rozstaniu

Celebrytka najwyraźniej stara się nie myśleć o trudnych emocjach związanych z zakończeniem związku. Po rozstaniu z Baronem, jednak jeszcze przed oficjalnym potwierdzeniem zakończenia związku, wybrała się z przyjaciółmi na wakacje do Egiptu. Urlop w luksusowym miasteczku Al-Dżuna okazał się pełen wrażeń. Autorka książki "365 dni" relaksowała się na łódce, uprawiała kitesurfing i niczym profesjonalny przewodnik oprowadzała fanów po egipskiej miejscowości. Dziś przed południem odwiedziła ogromny wakepark i wszystko wskazywało na to, że się dobrze bawi:

To miejsce, które trzeba odwiedzić, jeżeli jest się w Al-Dżunie. Tam macie rozrywkę dla tych, którzy nie chcą pływać na desce. Wielki dmuchany park, po którym się skacze i spada się do wody - zachwalała miejsce na Instatories.

Autorka "polskiego Graya" nie zapomniała także o rutynowych czynnościach, którym chętnie oddaje się na Instagramie. Wczoraj zachwalała swój nowy tusz do rzęs i nie dała po sobie poznać, że medialne plotki o rozstaniu z Baronem są prawdą.

Blanka Lipińska, krótko przed potwierdzeniem informacji o rozstaniu, unikała odpowiedzi na pytania, które dotyczyły Barona. Fanów zastanawiał fakt, że 35-latka pojechała na urlop bez swojego ukochanego. Celebrytka jednak nie zaspokoiła ciekawości internautów i poleciła zapytać Barona, dlaczego został w Polsce. Wywołany do tablicy muzyk odpowiedział dość enigmatycznie:

Każde z nas potrzebuje czasu dla siebie. Dla jednych jest to sport w tropikach, dla mnie to tworzenie muzyki. Dziwi mnie, że niektórzy z Was tego nie rozumieją. Szukającym sensacji w tym temacie życzę owocnej samorealizacji - napisał na swoim Instastories.

Zobacz też: Kryzys w związku Blanki i Barona? Doszło do wymiany zdań na Instagramie. "Każde z nas potrzebuje czasu dla siebie"

Blanka Lipińska potwierdziła związek z Baronem na początku marca tego roku. Ich zdjęcia często pojawiały się w social mediach, a relacje ze wspólnie spędzonego czasu zasypywały Instagram. Niestety, ich relacja zakończyła się kilka dni temu.

Zobacz wideo Blanka Lipińska o błędach: "Mam zaniedbania na poziomie szkoły podstawowej"