Blanka Lipińska atakowana przez "fankę". "Jesteś strasznie brzydko zrobiona". Pisarka publikuje jej profil i odpowiada ostro. Nie za ostro?

Dziewczyna Barona kolejny raz musiała zmierzyć się z krytyką internautów. Tym razem chodziło o jej usta. Lipińska w wymowny sposób zgasiła hejterkę.

Wrzesień okazał się dla Blanki Lipińskiej miesiącem zmian. Autorka książki "365 dni" zamontowała na zębach aparat ortodontyczny, co nieco wpłynęło na wygląd jej twarzy. Niestety, nie wszyscy z grona licznych obserwujących Blanki zrozumieli, że korekcyjne narzędzie to nie ozdobny grill znany z teledysków amerykańskich raperów.

Zobacz też: Blanka Lipińska wytłumaczyła fance, czym jest aparat na zęby. "Ja to już czasem nie wiem, czy się śmiać, czy płakać"

Blanka Lipińska odpowiada na zarzuty fanki i chwali sobie wydatne usta

Celebrytka kolejny raz musiała zmierzyć się z krytyką, tym razem dotyczącą jej ust. Przez aparat ortodontyczny wargi Blanki Lipińskiej nieznaczne się powiększyły, a jedna z internautek wytknęła jej w wiadomości prywatnej przesadną ingerencję w naturalny wygląd:

Bez obrazy, ale jak na swój wiek, to jesteś strasznie brzydko zrobiona. Za dużo... Mimo wszystko pozdrawiam

Blanka zamieściła screen wiadomości na Instastories i załączyła do niej wymowną odpowiedź:

Spoko, ja tam się nie obrażam. Ale trochę hipokryzja z twojej strony... patrzyłaś ostatnio w lustro? - dopytywała Lipińska

Instastories Blanki LipińskiejInstastories Blanki Lipińskiej Instagram/blanka_lipinska

35-latka poświęciła dalszą część relacji tematowi swoich wydatnych ust, które wyraźnie polubiła:

Ja kocham moje wydatne usta. Jak się to komuś nie podoba, to może mnie nie obserwować. Ja się martwię, co będzie, gdy zdejmę aparat i usta wrócą do swojej normalnej wielkości. Myślę, że będzie mi ich brakować. I jeśli tak będzie, to nie pytając nikogo o zdanie - ponieważ to jest moje życie - zrobię sobie je 4 razy większe, jeżeli będę miała takie życzenie - przyznała na Instastories.

Zobacz też: Blanka Lipińska poleca suplement "bez recepty, bez psychiatry". W mediach burza. Mamy oświadczenie managerki

 Myślicie, że Blanka rzeczywiście będzie tęskniła za swoimi "starymi" ustami?

Zobacz wideo Blanka Lipińska poszła z mamą do fryzjera