Blanka Lipińska i Baron postanowili się rozejść. Te rozstania gwiazd także były sporym zaskoczeniem

W show-biznesie nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji. Pamiętacie te rozstania?
Blanka Lipińska, Baron Blanka Lipińska, Baron Instagram/alekbaron

Blanka Lipińska i Aleksander Baron

Jeszcze do niedawna Blanka Lipińska i Aleksander Baron wydawali się w być najszczęśliwszą parą w polskim show-biznesie. Oboje chętnie okazywali sobie czułości w mediach społecznościowych i wrzucali wspólne fotki. Sielanka nie trwała jednak długo, bo niespełna rok. Ostatnio autorka erotyków ogłosiła, że jej związek z muzykiem zespołu Afromental przeszedł do historii.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski kapif

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski

To dopiero był szok! Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozwiedli się na początku tego roku po 23 latach małżeństwa. Świeżo upieczona rozwódka znalazła już miłość u boku nowego partnera. Wcześniej udzieliła intymnego wywiadu o rozstaniu z mężem.

Miley Cyrus i Liam Hemswoth Miley Cyrus i Liam Hemswoth East News

Miley Cyrus i Liam Hemsworth

Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się w 2009 roku na planie adaptacji filmowej jednej z książek Nicolasa Sparksa. Trudno o bardziej romantyczne okoliczności. Po wielu rozstaniach i powrotach para zdecydowała się na ślub. Zaledwie kilka miesięcy później ogłosili, że biorą rozwód.

Maffashion i Czarek Jóźwik Maffashion i Czarek Jóźwik Instagarm/maffashion_official

Maffashion i Czarek Jóźwik

Maffashion i Czarek Jóźwik długo byli ulubioną parą internautów. Po kilku latach ich uczucie wypaliło się jednak. Ku zaskoczeniu fanów, ogłosili rozstanie na filmiku nagranym w knajpce z sushi.

Ślub Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego Ślub Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego KAPiF

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski to jeden z najbardziej kochliwych gwiazdorów w Polsce. Od niedawna lider Ich Troje jest mężem tajemniczej Poli, a ledwie rok temu rozwiódł się z Dominiką Tajner. Ich rozstanie było niespodziewane. W końcu raptem kilka tygodni wcześniej wspólnie wyśmiewali w sieci plotki o rozpadzie małżeństwa.

Angelina Jolie i Brad Pitt Angelina Jolie i Brad Pitt East News

Angelina Jolie i Brad Pitt

Pisząc o niespodziewanych rozstaniach, wypada wspomnieć o Brangelinie. Angelina Jolie i Brad Pitt uchodzili za parę idealną. Piękni, bogaci i bardzo w sobie zakochani. Ich małżeństwo, o którym rozpisywały się media na całym świecie, nie trwało długo. Po pięciu latach para zdecydowała się na separację.