Julia Wieniawa w odważnej stylówce. Całość podkreśla figurę, ale czy aktorce nie jest za zimno?

Julia Wieniawa w środę rano wystąpiła w znanej śniadaniówce. Celebrytka wybrała na tę okazję długi płaszcz i krótkie spodenki. Trafiona stylizacja?

Julia Wieniawa lubi bawić się modą, a jej wyczucie stylu chwali wiele osób. Gwiazda rankiem wybrała się do siedziby "Dzień Dobry TVN", gdzie rozmawiała z prowadzącymi o działaniach fundacji i nowej świątecznej akcji. Mimo że młoda aktorka zachwyciła swoim ubiorem, to pojawia się pytanie - czy jest on odpowiedni biorąc pod uwagę aktualną pogodę?

Zobacz też: Księżna Kate paraduje po Cardiff w kolejnej eleganckiej stylizacji. Czerwony płaszcz nie przysłonił jednak... braku maseczki

Zobacz wideo Julia Wieniawa urządza mieszkanie. Pokazała sypialnię i taras

Julia Wieniawa w płaszczu i krótkich spodenkach przemierza warszawskie ulice

Cała stylizacja gwiazdy bazuje na czarnym kolorze. Widzimy klasyczny płaszcz oraz lakierowane buty w tym samym odcieniu. Uwagę przyciąga również torebka marki Yves Saint Laurent. Mocnym akcentem looku jest jasnozielony sweter, który świetnie komponuje się z monochromatyczną resztą. Wieniawa skomponowała zestaw razem z krótkimi czarnymi spódnicospodniami (dociekliwe fanki znalazły podobny model w Zarze). Choć całość wygląda naprawdę dobrze, grudniowe poranki są już dosyć chłodne. Z całą miłością do modnych elementów garderoby, w takim wydaniu byłoby nam po prostu za zimno.

Julia Wieniawa  przed studiem DDTVNJulia Wieniawa przed studiem DDTVN East News

Julia Wieniawa weźmie udział w licytacji charytatywnej

Wiele gwiazd w okresie świątecznym zgłasza się do różnych akcji charytatywnych. Julka w rozmowie z prowadzącymi "DDTVN" potwierdziła swój udział w licytacji organizowanej przez znaną fundację. Na aukcji będzie można zdobyć kolację z Wieniawą. Cały dochód zostanie przekazany na szczytny cel.

Zobacz też: Roksana Węgiel i Maryla Rodowicz na wspólnym kolędowaniu z TVP. Co za stylizacje! Pierwsza jak anioł, druga jak syrenka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.