Księżna Kate paraduje po Cardiff w kolejnej eleganckiej stylizacji. Czerwony płaszcz nie przysłonił jednak... braku maseczki

Na następnym przystanku kolejowej podróży po Wielkiej Brytanii księżna Kate zaprezentowała się w niezwykle eleganckiej czerwono-czarnej stylizacji. Pomimo zachwytów znawców mody internauci zauważyli wpadkę żony Williama. Zapomniała o maseczce?

Oczy Brytyjczyków skierowane są na parę książęcą Cambridge. Kate i William wybrali się w trzydniową podróż pociągiem po Anglii. Ten gest ma być symbolem wsparcia dla wszystkich obywateli, którzy walczą z koronawirusem na pierwszym froncie. Służbowa "wycieczka" członków rodziny królewskiej wzbudza jednak sporo kontrowersji. Z inicjatywą do końca nie zgadza się między innymi premierka Szkocji, która nie przywitała honorowych gości. Nicola Sturgeon twierdzi, że przyjazd małżonków w dobie pandemii jest złamaniem ustalonego przez nią zakazu przekraczania granic. Na oficjalnym instagramowym koncie pary książęcej pojawiły się fotorelacje z kolejnych wizyt w innych częściach Wielkiej Brytanii. Internauci zwracają uwagę na elegancką stylizację Kate, ale również na... brak maseczki. Czyżby Middleton nie przestrzegała zasad bezpieczeństwa?

Kate Middleton w czerwonym płaszczu

W Manchesterze zachwyciła granatowym płaszczem i sweterkiem w świąteczne wzorki. Podczas wizyty w Cardiff księżna Kate postawiła na jeszcze bardziej elegancki look. Czerwone długie okrycie wierzchnie idealnie współgrało z czarnym gładkim golfem i ciemnymi dodatkami - skórzanymi rękawiczkami i torebką. O tym, że stylizacja żony Williama jest mocno przemyślana, świadczy fakt, że zarówno wystająca spod płaszcza spódnica, jak i owijający szyję szalik w kratę są zaprojektowane z dokładnie tego samego materiału. 

Księżna Kate i książę WilliamKsiężna Kate i książę William Eats News

W takim połączeniu kolorystycznym Kate wyglądała bardzo promiennie. Uwagę internautów zwrócił jednak fakt, że ani księżna, ani książę nie mają na twarzach maseczek ochronnych. Z relacji fotoreporterów wynika, że zasłaniali usta i nos jedynie w wybranych momentach podróży. Przypominamy jednak, że Anglia podzielona jest aktualnie na kilka stref, a w każdej z nich panują inne restrykcje związane z pandemią. Nakaz noszenia masek obowiązuje głównie w zamkniętych pomieszczeniach. 

Książę i księżna spotkali się ze studentami Cardiff University, by wznieść z nimi toast, celebrować świąteczny czas, a co najważniejsze, by dowiedzieć się, jak kształtuje się komfort psychiczny uczniów w tak trudnym czasie - czytamy na Instagramie członków rodziny królewskiej. 

Jesteście ciekawi, jakimi stylizacjami Middleton zaskoczy nas na dalszych etapach podróży?

Zobacz wideo Księżna Kate zachwyciła fanów stylizacją!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.