Księżna Kate znów inspiruje. Do Manchesteru zawitała w pięknym płaszczu, ale to świąteczny sweterek zrobił robotę!

Księżna Kate i książę William gościli w poniedziałek w Manchesterze. Żona przyszłego króla zachwyciła świątecznym akcentem stylizacji.

Księżna Kate i książę William wyruszyli w poniedziałek w trzydniową podróż po północy Zjednoczonego Królestwa, by spotkać się z ludźmi, którzy walczą na co dzień z pandemią koronawirusa. Sporo kontrowersji wzbudził ich wyjazd do Szkocji, której granice zostały zamknięte 20 listopada. Premierka kraju wyraziła swoje niezadowolenie, za co została mocno skrytykowana. Tego samego dnia książęca para Cambridge pojawiła się również w Manchesterze. Middleton olśniła świąteczno-jesienną stylizacją.

Zobacz wideo Księżna Kate w sukience za prawie 8 tysięcy złotych zaprezentowała nową fryzurę

Księżna Kate w świątecznym sweterku podczas wizyty w Manchesterze

Księżna Kate często porównywana jest do księżnej Diany - jest empatyczna, kocha spotkania z ludźmi i inspiruje stylizacjami. Mimo że nie nosi stale markowych rzeczy, uznawana jest przez Brytyjczyków za ikonę. Middleton uwielbia zakładać eleganckie płaszcze, szerokie spodnie czy zwiewne sukienki za kolano. Tym razem postawiła na bardzo jesienny zestaw, który uzupełniła świątecznym akcentem. Do granatowego płaszcza i czarnych spodni dopasowała jasny sweterek z dwukolorowymi wzorkami. Księżnej towarzyszył oczywiście mąż, który również prezentował się całkiem elegancko. Oboje są chyba zmarźlakami - ona miała rękawiczki, on owinął wokół szyi szalik.

Księżna Kate, książę WilliamKsiężna Kate, książę William East News

Kilka godzin wcześniej Kate i William pojawili się w Berwick-upon-Tweed. Księżna miała na sobie turkusowy płaszcz oraz ciemne kozaki. Kto wie, może górna część garderoby ma na celu ukrycie zmieniającą się sylwetkę? Ponoć Middleton jest w bliźniaczej ciąży, o czym Pałac ma poinformować już niedługo.

Podobają Wam się jej stylizacje?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.