Księżna Kate w bliźniaczej ciąży? Jest jeden ważny powód, dla którego teraz ujawniono tę informację. Chodzi o Meghan

Księżna Kate jest w bliźniaczej ciąży - taką informację podał amerykański magazyn. Ogłoszenie radosnej nowiny w tym momencie ma odwrócić uwagę od tragicznych lipcowych wydarzeń w życiu Meghan Markle.

Księżna Kate jest w kolejnej ciąży - czytamy na okładce zagranicznego tabloidu. Okazuje się, że ujawnienie informacji o zbliżającym się porodzie żony księcia Williama nie jest jednak przypadkowe. Już wkrótce para ma oficjalnie podzielić się tą radosną nowiną. Zdecydowali się zrobić to szybciej, bowiem taki ruch ma odciągnąć uwagę od zamieszania wokół poronienia Meghan Markle.

Księżna Kate w bliźniaczej ciąży?

Amerykański "In Touch" donosi, że Kate spodziewa się nie jednego, a dwójki dzieci. Już po świętach żona przyszłego króla ma skupić się w zupełności na sobie i wycofać z książęcych obowiązków. Mimo że informacja o radosnej nowinie miała pojawić się w mediach nieco później, Middleton postanowiła, że obecna sytuacja wymaga szybszej reakcji.

Książę William, księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę George, książę LouisKsiążę George i księżniczka Charlotte już napisali list do Mikołaja. Wiemy, co chcą dostać

Jako że niedawno na światło dzienne wyszła informacja o poronieniu Meghan Markle, członkowie brytyjskiej familii stwierdzili, że ogłoszenie ciąży księżnej Kate odwróci uwagę od żony Harry'ego. Nie da się ukryć, że tak intymne zwierzenie, jakim podzieliła się amerykańska aktorka nieszczególnie podoba się reszcie rodziny, która stara się jak może, by unikać skandali i starannie selekcjonować wieści, które pojawiają się w obiegu publicznym. Ponoć za murami pałacu mówi się, że to bardzo osobista tragedia, którą Meghan nie powinna dzielić się publicznie.

Księżna Kate w ciąży na okładce 'In Touch'Księżna Kate w ciąży na okładce 'In Touch' In Touch

Księżna KateKsiężna Kate zmieniła fryzurę. Tak jasnych włosów jeszcze nie miała. Wygląda świetnie!

To jednak tylko domysły, które bardzo często pojawiają się w mediach. Niezaprzeczalnie byłby to ciekawy ruch, jednak wątpimy, czy doniesienia "In Touch" na głośnej okładce mają cokolwiek wspólnego z rzeczywistością.

Zobacz też: Księżna Camilla otwarcie powiedziała Kate, że nie chce, by ta została królową małżonką. "W Pałacu panuje chaos"

Zobacz wideo Księżna Kate poprowadziła wideokonferencję z rodzinami brytyjskich bohaterów wojennych
Więcej o: