Monika Brodka wrzuciła na Instagram nietypowe selfie. Fani porównali ją do Piotra Fronczewskiego. "Image na nową płytę?"

Monika Brodka lubi oryginalne zdjęcia, których na jej Instagramie możemy znaleźć całkiem sporo. Tym razem wokalistka zdecydowała się na selfie w ciekawej charakteryzacji. Artystka według fanów upodobniła się do Piotra Fronczewskiego!

Monika Brodka ceni sobie oryginalność nie tylko na scenie. Jej najnowsze zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie, wywołało spore zdziwienie. Nietypowa charakteryzacja całkowicie odmieniła wygląd piosenkarki. Spostrzegawczy obserwatorzy doszukali się podobieństwa Brodki do Piotra Fronczewskiego. Czy wy też to widzicie?

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Monika Broda upodobniła się do znanego aktora

Wierni fani wokalistki z pewnością są przyzwyczajeni do jej nietypowych zmian w wyglądzie i oryginalnych stylizacji. Tym razem jej przemiana naprawdę szokuje. Bardzo jasne, prawie niewidoczne brwi oraz podniesiona linia włosów razem z użyciem filtru w aplikacji spowodowała, że Brodka wygląda kompletnie inaczej. Internauci porównują Monikę w tym wydaniu do znanego aktora.

Niczym Piotr Fronczewski w Rojst!

Widzicie podobieństwo? Musimy przyznać, że coś jest na rzeczy.

Monika Brodka, Piotr FronczewskiMonika Brodka, Piotr Fronczewski Monika Brodka - Instagram, Piotr Fronczewski - KAPIF

Monika Brodka zmienia image?

Artystka potrafi nieźle zaskoczyć! Stali obserwatorzy Brodki dopatrują się w zdjęciu nie tylko podobieństwa do znanego aktora, lecz także ukrytego znaczenia. Według niektórych komentujących, Monika zapowiada w ten sposób nową płytę.

Image na nową płytę? - napisał jeden z internautów pod wpisem wokalistki.

Trzeba przyznać, że Brodka potrafi zwrócić na siebie uwagę i podejść do tematu z humorem. Czy jednak fotografia ma głębsze znaczenie, czy to tylko żartobliwe podejście do tematu selfie

Zobacz też: Monika Brodka pokazała się bez makijażu. Dawno nie wstawiała takich zdjęć. Zdradziła też, czy zaśpiewa z Taco

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.