Media obiegły zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak z tajemniczym mężczyzną. Nie dość, że wiemy kto to, to jeszcze skomentował foty! Przewrotnie

Agnieszka Woźniak-Starak zaintrygowała kolorową prasę. Paparazzi "przyłapali" ją na wieczornym spacerze w męskim towarzystwie.

Latem ubiegłego roku Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Żona producenta Agnieszka Woźniak-Starak na długie miesiące wycofała się wówczas z życia publicznego. Pojawiła się jedynie na dwóch premierowych pokazach ostatniego filmu męża. Wraz z nowym rokiem prezenterka zaczęła powoli wracać do pracy w mediach. Najpierw dołączyła do załogi newonce.radio, a od jesieni razem z Ewą Drzyzgą współprowadzi "Dzień dobry TVN".

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadziły razem "Dzień Dobry TVN"

Kilka dni temu Agnieszka Woźniak-Starak została sfotografowana w towarzystwie tajemniczego mężczyzny, co dało kolorowej prasie pretekst do spekulowania o nowym związku prezenterki. Jaka jest prawda? Domniemany przyjaciel dziennikarki postanowił zabrać głos.

Kim jest znajomy Agnieszki Woźniak-Starak?

Jak się okazuje, mężczyzna ze zdjęcia to Remigiusz Maścianica. Przez wiele lat był producentem śniadaniówki "Dzień dobry TVN", a od jakiegoś czasu pracuje w stacji TVN 7. Plotki o jego rzekomej relacji z Agnieszką Woźniak-Starak nie są prawdziwe. We wpisie na Facebooku mężczyzna dobitnie, ale w zabawny sposób, dał do zrozumienia, że jest szczęśliwym mężem.

Hmmm... W poniższej sprawie briefing dla prasy planujemy dziś po wczesnym lunchu na schodach rezydencji. Po wyraźniejsze zdjęcia proszę zwracać się do mojego rzecznika prasowego lub żony. Polecam rzecznika, bo żona bierze wyższą stawkę, poza tym poszła do fryzjera. W końcu niecodziennie mąż w gazecie - czytamy na jego prywatnym profilu.

Jak widać, Remigiusz Maścianica ma do siebie dystans. I bardzo dobrze!