Kylie Jenner pochwaliła się OGROMNĄ choinką. Ledwo zmieściła się w jej willi. Internauci pod wrażeniem: Najlepsze drzewko na świecie

Kto jak kto, ale Kylie Jenner uwielbia święta Bożego Narodzenia. Właśnie pochwaliła się, jak wygląda jej tegoroczna choinka. Jest ogromna!

Kylie Jenner jest wielką fanką niemal wszystkich świąt. Zależnie od okazji jej dom zostaje przystrojony przez cały sztab dekoratorów. Gwiazdka jednak nie ukrywa, że to właśnie święta Bożego Narodzenia są jej ulubionymi, szczególnie od kiedy na świecie pojawiła się jej córka Stormi. Jedna z sióstr klanu Kardashianek już przystroiła drzewko, a finalny efekt robi naprawdę duże wrażenie!

Zobacz wideo Pamiętacie, jak Kylie zorganizowała córce PRZERAŻAJĄCE urodziny?

Kylie Jenner pochwaliła się OGROMNĄ choinką

W tym roku gwiazdy bardzo szybko dekorują drzewka. Anna Lewandowska jeszcze w listopadzie razem z córeczką ubrały choinkę, królowa Elżbieta II zdecydowała się na prawdziwy przepych, natomiast u Kasi Tusk jest nieco skromniej, ale za to jak stylowo. Do tego grona dołączyła teraz sama Kylie Jenner. Siostra Kim Kardashian po raz kolejny udowodniła, jak bardzo uwielbia świąteczny okres.

Kylie mieszka w bardzo przestronnej willi, więc choinka o raczej typowym rozmiarze nie wchodziła w grę. I tak w jej salonie pojawiła się naprawdę ogromna choinka, której czubek sięgał aż do wysokiego sufitu. Całe drzewko zostało przystrojone jasnymi lampkami i patrząc na udostępnione przez Jenner zdjęcia, jest ich z pewnością kilka tysięcy. Bombek również jest wiele i każda z nich jest wyjątkowa. Ozdoby mają kształt między innymi hamburgera, żaby, renifera czy misia.

Ulubiony czas w roku - napisała Kylie.
 

Internauci zachwycili się wyjątkowym drzewkiem. Licznie dali o tym znać w komentarzach.

Jaka piękna.
Najlepsze drzewko na świecie.
Możesz udekorować też moją choinkę? - pisali.

Wy również jesteście pod wrażeniem choinki Jenner?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.