Anna Lewandowska drugi raz nominowana do "Biologicznej Bzdury Roku"! Chodzi o gęsi smalec

Anna Lewandowska kolejny raz została nominowana w plebiscycie "Biologiczna Bzdura Roku". Jej wypowiedź znów dotyczyła gęsiego smalcu. Już więcej go nie użyje?

Anna Lewandowska od lat prowadzi instagramowy profil, na którym pokazuje nie tylko zdjęcia dokumentujące jej życie prywatne, ale także ćwiczenia i przepisy na zdrowe dania. Trenerka i dietetyczka miała już okazję zaliczyć wpadkę związaną z jedną z jej porad. W 2017 roku zajęła drugie miejsce w konkursie na "Biologiczną Bzdurę Roku" za stwierdzenie, że smalec gęsi to bogate źródło białka. Tym razem ma okazję powtórzyć swój niechlubny sukces.

Anna Lewandowska Lewandowska pierwszy raz odniosła się do "Biologicznej bzdury roku". W PUNKT!

Anna Lewandowska nominowana do "Biologicznej Bzdury Roku"

W styczniu 2020 roku Anna Lewandowska poinformowała fanów, w jaki sposób leczy chorą córkę. Trenerka, która znana jest z promowania zdrowego stylu życia przyznała, że doskonałym sposobem na walkę z kaszlem jest smarowanie klatki piersiowej gęsim smalcem:

Leczenie naturalnymi metodami opartymi na przepisach naszych babć staje się coraz bardziej popularne. Jedną z takich metod jest okład ze smalcu. Pomoże ci on w walce z kaszlem – pisze Anna na swoim blogu "Healthy Plann by Ann".
Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą

Niekonwencjonalne, niepotwierdzone sposoby leczenia spotkały się z krytyką i zapewniły Annie Lewandowskiej kolejną nominację do "Biologicznej Bzdury Roku", tym razem za rok 2020. Plebiscyt organizowany przez portal "To tylko teoria" polega na wyborze najbardziej absurdalnej wypowiedzi, która pojawiła się w mediach, a jest niezgodna ze współczesną wiedzą naukową. Lewandowska drugi raz w historii pojawiła się w zestawieniu:

Na przeziębienie okład ze smalcu [gęsiego]. Jest skuteczny na kaszel i przeziębienie – możemy przeczytać na grafice prezentującej kandydatkę do "Biologicznej Bzdury Roku" za 2020 rok.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska leczy chorobę Klary w niekonwencjonalny sposób

Na tegorocznej liście nominowanych widnieje także nazwisko Magdy Gessler, która w jednym z instagramowych wpisów przyznała, że wirusy grypy przyklejają się do cebuli. Myślicie, że któraś z pań w tym roku zdobędzie główną nagrodę?

Więcej o: