Melania Trump dekoruje Biały Dom. Po przegranych wyborach Donalda wreszcie promienieje. Zmieniła nawet fryzurę

Melania Trump dekoruje Biały Dom. W poniedziałek odbierała przed prezydencką posiadłością dużego żywego świerka. Prezentowała się znakomicie.

20 stycznia Joe Biden zostanie zaprzysiężony na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Donald Trump, który przegrał listopadowe wybory, nie może pogodzić się z faktem, że razem z rodziną będzie musiał wyprowadzić się z Białego Domu. Inaczej do sprawy podchodzi chyba jego żona, Melania, która, jeśli wierzyć plotkom, bardzo cieszy się, że będzie mogła nieco odetchnąć, a media przestaną się nią interesować. Póki co spełnia się jeszcze w roli pierwszej damy Ameryki i w poniedziałek była obecna podczas ustawiania pięknej żywej choinki przed Białym Domem. Szczerze się uśmiechała i widać, że delikatnie zmieniła fryzurę. Kwitnie?

Zobacz wideo Donald i Melania Trumpowie rozdają cukierki na Halloween

Melania Trump w nowej fryzurze. Po przegranych wyborach Donalda wreszcie promienieje

To ostatnie Boże Narodzenie Melanii i jej męża w Białym Domu. Małżeństwo stara się więc pięknie udekorować dom i mimo pandemii wprowadzić w okolicy świąteczny klimat. Była słoweńska modelka odebrała dużego świerka i wręcz promieniała - chętnie pozowała do zdjęć, uśmiechała się, pozdrawiała fotoreporterów. Uwagę, oprócz jej pięknej stylizacji (kraciastego płaszcza, skórzanych rękawiczek i długich zamszowych kozaków), przykuwała fryzura. Melania lekko rozjaśniła włosy i skróciła grzywkę. Wygląda naprawdę świetnie!

Melania TrumpMelania Trump East News

Czyżby miało to w związek z faktem, że wkrótce przestanie być pierwszą damą? Wiele na to może wskazywać. Tuż po ogłoszeniu wyników w Georgi i Pensylwanii, w stanach, w których Donald ostatecznie przegrał, media plotkowały, że Melania już myśli o rozwodzie z Donaldem. Jeśli to prawda, ustępujący prezydent miałby przed sobą trzeci rozwód. Wcześniej związany był z modelką, Ivaną Zelníckovą (1977-1992) oraz z aktorką, Marlą Maples (1993-1999). Melanię poślubił w 2005 roku i ma z nią syna, Barrona.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.