Doda nie przejmuje się plotkami. Nagrała filmik w samym stroju kąpielowym. Tak bawi się w Turcji. "Z weekendu zrobiły się 3 tygodnie"

Doda nie przejmuje się plotkami i wypoczywa w Turcji. Jej najnowszy filmik jest bardzo gorący.

Życie prywatne Dody po raz kolejny rozgrzało kolorową prasę. Wszystko zaczęło się od zdjęć, które wrzucił do sieci amerykański muzyk. W jednym z postów mężczyzna zasugerował nawet, że jest zaręczony z Rabczewską. Sama gwiazda niechętnie komentuje jednak plotki i domysły internautów. Jej mąż, Emil Stępień, zapewnił jednak, że nie rozstali się. Co w tym czasie robi Doda? Wypoczywa w Turcji.

Zobacz wideo Doda zapłakana na ostatniej ze scen swojego filmu

Doda kusi na nagraniu z wakacji

Dorota Rabczewska od dawna jest zwolenniczką zdrowego stylu życia. Regularne treningi i zdrowe odżywianie przyniosły efekty. Gwiazda może pochwalić szczupłą, wysportowaną sylwetką, którą często chwali się na swoim instagramowym profilu. Tym razem Doda pokazała nagranie, na którym ma na sobie jedynie strój kąpielowy.

 
Fajnie jest, ale z weekendu zrobiły się 3 tygodnie, a mam tylko 2 kostiumy. No i już tęsknie, a jak sytuacja w Pl? Od dziś w Turcji jest godzina policyjna po 20-stej - czytamy obok zdjęcia.

W komentarzach pod najnowszym postem Rabczewskiej nie brakuje życzliwych komentarzy. Wierni fani podziwiają figurę swojej idolki. Niektóre internautki poczuły się nawet zmotywowane do zadbania o swoją formę.

Oglądając Twoje zdjęcia ruszyłam ostatnio dupkę z kanapy i zaczęłam ćwiczyć.
Jejku, gdybym miała taką figurę, to tylko w stroju bym chodziła! Jesteś inspiracją sama w sobie.
Ty petardo - czytamy.

Na początku listopada Doda poinformowała swoich fanów o tym, że lockdown zamierza spędzić w Turcji. Jak widać, planowany na kilka dni wyjazd rzeczywiście sporo się przedłużył. Dlaczego? Tego nie wiadomo.

Więcej o:
Copyright © Agora SA