Amerykański muzyk do Dody: Kocham Cię. Znają się od roku. Mężczyzna sugeruje, że się oświadczył

Doda wyleciała na wakacje do Turcji. Okazuje się, że spędza tam czas nie tylko z koleżanką, ale też z długowłosym, amerykańskim muzykiem, który już od wielu miesięcy chwali się wspólnymi zdjęciami z wokalistką. Pod najnowszym postem sugeruje, że się zaręczyli.

W ostatnich miesiącach Doda skupiała się na pracy na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju". Artystka zasłużyła więc na urlop i mimo pandemii wyleciała do Turcji. Oprócz koleżanki, którą pokazuje na InstaStories, towarzyszy jej również amerykański muzyk w długich blond włosach, który pod najnowszym zdjęciem na Instagramie sugeruje, że zaręczył się z ukochaną. Kobieta ze zdjęcia do złudzenia przypomina polską gwiazdę.

Zobacz wideo Doda zapłakana na ostatniej ze scen swojego filmu

Doda ma nowego chłopaka?! Emil Stępień milczy

Doda przebywa obecnie za granicą. Z naszych obserwacji wynika, że urlopuje w Stambule razem z niejakim Maxem Hudgesem, który opisuje się jako muzyk. Na ich profilach w tym samym czasie pojawiło się m.in. zdjęcie z tego samego tarasu z widokiem na Stambuł:

Doda, Max HodgesDoda, Max Hodges Instagram.com/dodaqueen/ Instagram.com/mistermaxhodges/

To nie koniec. Okazuje się, że to nie pierwsze wspólne wakacje Dody i przystojnego Amerykanina. Na jego Instagramie już w sierpniu pojawiło się zdjęcie zrobione na wyspie na Zatoce Meksykańskiej, choć znajomość trwa już prawdopodobnie od ponad roku - wtedy Max wstawił pierwsze wspólne zdjęcie zrobione w Londynie. Doda je polubiła. 

Idealne sukienki na wakacje znajdziesz tutaj!

Max Hodges, DodaMax Hodges, Doda Instagram.com/mistermaxhodges/

Jednak to najnowszy post Maxa jest wyjątkowy - muzyk całuje ukochaną, a opisem zdjęcia sugeruje, że jest z nią zaręczony. Kobieta do złudzenia przypomina Dorotę. 

Jeśli myślałaś, że żartuję - czytamy pod zdjęciem, pod którym znalazła się także emotikona przedstawiająca pierścionek zaręczynowy.

Doda, Max HodgesDoda, Max Hodges Instagram.com/mistermaxhodges/

Pod jednym z postów Max wyznaje też Dodzie miłość... po polsku.

Max Hodges do Dody: Kocham CięMax Hodges do Dody: Kocham Cię Instagram.com/mistermaxhodges/

Skontaktowaliśmy się już w tej sprawie z Dodą, jednak mimo wyświetlenia wiadomości nie uzyskaliśmy odpowiedzi. Max Hodges natomiast zmienił ustawienia swojego instagramowego konta z publicznego na prywatne, a po czasie zablokował instagramowe konto Plotka. Myślicie, że małżeństwo Rabczewskiej przeszło do historii? Czekamy także na oficjalny komentarz Emila Stępnia, do którego wystosowaliśmy maila.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.