Wersow okleiła drogie auto zdjęciami Friza i swojego psa. "Szalona rodzinka w komplecie"

Weronika Sowa (Wersow) postanowiła w nietypowy sposób okazać miłość swojemu partnerowi oraz pupilowi. Zdecydowała się okleić swoje auto zdjęciami Friza oraz Chmurki.

Wersow oraz Friz są parą od listopada 2018 roku. Od tamtej pory dziewczyna dołączyła do EKIPY i regularnie zaczęła występować w filmikach popularnego youtubera. Zakochani często wyznają sobie miłość w ciekawy i zaskakujący sposób. Zamieszczają również wiele wspólnych zdjęć na swoich Instagramowych profilach. W czerwcu bieżącego roku para poinformowała, że do ich rodziny dołączył ktoś nowy. Mowa o białym pomeranianie, którego zakochani nazwali Chmurka. 

Zobacz wideo Najlepsze wyznania Ekipy Friza w Kole Plotka

Wersow okleiła auto zdjęciami Friza i swojego pupila

Tym razem Weronika Sowa umieściła na profilu w mediach społecznościowych zdjęcie swojego auta, które oklejone było wizerunkiem jej ukochanego oraz psa. Na zdjęciu możemy dostrzec, że Frizowi bardzo spodobał się ten fantazyjny prezent. Chmurka również wydaje się zachwycona. 

 

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych, jak i negatywnych komentarzy. Fani youtuberów przyznali, że pomysł ten jest niezwykle oryginalny i wart podziwu. 

Naprawdę szalone to auto, ale bardzo ładne.
Cudne auto, cudna para. Czego jeszcze do szczęścia trzeba? 
Auto jedyne w swoim wydaniu.

Pomimo wielu ciepłych słów nie obyło się bez wielu krytycznych komentarzy. Fani wypominają Wersow, że ten pomysł nie należał do najlepszych i że w ten sposób zniszczyła drogi, nowy samochód.

Wstyd takim autem jeździć...
Nie no z tym autem to już przesadziliście zdecydowanie. 
Szkoda mi tego auta.

Wersow wrzuciła również zdjęcia swojego odmienionego auta na Instastories. Możemy zobaczyć, że youtuberka zakleiła dokładnie każdy fragment karoserii. 

instagram.cominstagram.com instagram.com

A Wy jak sądzicie? Podoba Wam się nowa odsłona auta Wersow? 

Więcej o: