Dziennikarka TVN podzieliła się smutną wiadomością z fanami. Straciła ukochaną mamę. "Nigdy nie przestaniemy Cię kochać"

Katarzyna Olubińska jest w żałobie po śmierci ukochanej mamy. Tą smutną informacją podzieliła się na Instagramie, publikując zdjęcie.

Katarzyna Olubińska, dziennikarka znana z "Dzień Dobry TVN", a także założycielka bloga "Bóg w wielkim mieście", straciła mamę. Na Instagramie wrzuciła jej czarno-białe zdjęcie i napisała kilka poruszających słów. W ten sposób poinformowała fanów o swoim nieszczęściu i pożegnała się z ukochaną mamą.

Zobacz wideo Niewyjaśnione śmierci gwiazd

Polecamy również: "DD TVN": Michałowski zdradził, co myśli o debiucie Woźniak-Starak i Drzyzgi. "One nie są początkujące"[PLOTEK EXCLUSIVE]

Katarzyna Olubińska straciła mamę

Dziennikarka napisała na Instagramie, że jej mama zmarła w czwartek 12 listopada. Dodała także informacje na temat jej pogrzebu. Ceremonia odbędzie się 14 listopada w Kruszwicy, a uroczystości pogrzebowe będą miały miejsce po mszy na cmentarzu w tej samej miejscowości. Katarzyna Olubińska zacytowała także słowa św. Teresy - "Ja nie umieram, ja wchodzę w Życie".

Odeszła nasza najukochańsza Żona, Mama i Babcia, Maria Olubińska z domu Ślatkowska. Była kobietą o złotym sercu. (...) Nigdy nie przestaniemy Cię kochać - napisała dziennikarka.

Przeczytaj też: Zmarła mama Hanny Lis. Gwiazda pożegnała ją wzruszającymi słowami. "Rozwesel Niebo, Mamo"

 

Pod postem nie brakuje kondolencji i wyrazów współczucia od fanów dziennikarki. Wielu internautów przyznaje, że doskonale wie, co czuje Katarzyna Olubińska, bo sami stracili niedawno bliskie osoby. My także składamy dziennikarce kondolencje.

Zobacz też: Dziennikarka "DD TVN" uwięziona na morzu! Olubińska prosi o modlitwę. "Tkwimy pośrodku szalejącego sztormu"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.