"DD TVN": Michałowski zdradził, co myśli o debiucie Woźniak-Starak i Drzyzgi. "One nie są początkujące"[PLOTEK EXCLUSIVE]

W poniedziałek swój debiut w "Dzień Dobry TVN" miała nowa para prowadzących. Damian Michałowski w rozmowie z Plotkiem skomentował, co myśli o występie Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi.

Zarówno Ewa Drzyzga, jak i Agnieszka Woźniak-Starak występowały już w różnych programach emitowanych na antenie telewizji TVN, jednak rola prowadzących w śniadaniówce jest dla nich nie lada wyzwaniem. Pierwsza z nich ma na swoim koncie przede wszystkim występy w "Rozmowach w toku", które przyniosły jej największą rozpoznawalność. Agnieszka z kolei przez chwilę pełniła rolę prowadzącej "Dzień Dobry TVN" w wakacje 2013 i 2014 roku, jednak tak naprawdę dopiero teraz została zatrudniona na stałe. 

Damian Michałowski o debiucie Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi

Opinie dotyczące nowej pary prowadzącej są podzielone. Widzowie obejrzeli poranne rozmowy w "Dzień Dobry TVN" i wyrazili swoje zdanie w komentarzach. Niektórzy cenią profesjonalizm, dystans i dominację Ewy, z kolei innym bardziej odpowiada wycofana, ale rozluźniona Agnieszka, która najwyraźniej nie czuje presji by przejąć pałeczkę w duecie. Warto zaznaczyć jednak, że to dopiero pierwszy występ dziewczyn i z pewnością rezultaty wspólnej pracy będzie można ocenić dopiero po kilku wspólnych porankach. 

Zobacz też: "Dzień dobry TVN". Widzowie reagują na debiut Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi. Opinie są podzielone. "Nie ma chemii"

O rady dotyczące prowadzenia "Dzień Dobry TVN" zapytaliśmy jednego z prezenterów - 32-letniego Damiana Michałowskiego, który prowadzi program od marca 2020 roku. Jeszcze sam świetnie pamięta jak to jest być "nowym" w ekipie. Wygląda na to, że całkiem pozytywnie ocenił koleżanki.

To nie są początkujące prowadzące, które potrzebują rad. To jest Formuła 1! Najwyższa półka. Skoro start miały taki dobry, to nie mogę się doczekać kolejnych programów - podsumował Michałowski

Podobnego zdania byli koledzy z zespołu "DDTVN" Paulina Krupińska i Filip Chajzer.

Byłyście rewelacyjne #girlpower - skomplementowała Paulina
Świetny debiut. Aż miło oglądać - napisał Chajzer
 

Faktycznie tak dobrze sobie poradziły?

ZOBACZ WIDEO

Zobacz wideo Aga Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w "Dzień dobry TVN"