"Hotel Paradise". Adam jest z Malborka, ale "to nie w Polsce". Geograficzne wpadki uczestników

Uczestnicy "Hotelu Paradise" niemal codziennie zaskakują fanów swoimi błyskotliwymi przemyśleniami. Gorzej, gdy nie wynikają one z przypływu weny, a są efektem niedouczenia i braku wiedzy.

"Hotel Paradise" wkrótce się zakończy, jednak niektóre teksty uczestników z pewnością zostaną w naszej pamięci o wiele dłużej, niż byśmy chcieli. Ostatnie zadanie związane ze wskazaniem położenia Armenii sprawiło im trudności. Nie mówiąc, o braku wiedzy na temat kontynentów. Armeński - stwierdziła jedna z Wyspiarek.

"Hotel Paradise". Uczestnicy popisali się wiedzą geograficzną

W jednym z ostatnich odcinków "Hotelu Paradise" członkowie ekipy musieli wykazać się wiedzą geograficzną i kilkukrotnie pokazali, że to nie jest ich najlepsza strona. Najpierw, podczas jednej z rozmów Julii i Adama dziewczyna dopytywała, skąd pochodzi. Po uzyskaniu informacji, że mieszka w Malborku, wydawała się mocno zaskoczona. 

facebook.com/hotelParadiseTVN7"Hotel Paradise". Najważniejsze Rajskie Rozdanie za nami. Wiemy, kto ma szansę dojść do finału

Malbork? Ale to chyba nie jest w Polsce? - zapytała zaskoczona.

Adam szybko wyprowadził ją z błędu i przekonywał, że tak - miasto znajduje się w Polsce.

Ja znam to, ale to nazwa taka, niepolska zbyt - odpowiedziała Julia.

To jednak nie koniec śmiałych popisów geograficznych uczestników. Wychodząc poza granice Polski, zadaniem dziewczyn było wskazanie, z której części świata pochodzą rodzice Artura. Żadnej z nich nie udało się wskazać poprawnej odpowiedzi. W większości padały hasła, że chodzi o kontynent ormiański, armeński czy nawet... samą Armenię. 

Hotel Paradise"Hotel Paradise". Uczestnicy przeżyli chwile grozy. "Połóżcie się na ziemię!"

 

Artur wydawał się zażenowany odpowiedziami uczestniczek, które nie potrafiły wskazać poprawnych odpowiedzi. Sam jednak nie wykazał się wiedzą, wyliczając kontynenty i twierdząc, że do listy należy dodać również Atlantydę.

Ameryka Północna, Południowa, Azja... Antarktyda i Atlantyda liczą się osobno jako dwa kontynenty - powiedział pewny siebie Artur.

Popisali się? 

Zobacz też: "Hotel Paradise". Julia wróciła do gry. "Manipuluje jak on, za dużo pije i każdego ustawia - drugi Kamil"

Zobacz wideo Klaudia El Dursi pozwala dzieciom oglądać „Hotel Paradise”? Mówi też o zazdrości w związku
Więcej o: