"Hotel Paradise". Marietta pokazała efekty liposukcji. Wcześniej zoperowała nos i zrobiła usta

Marietta wygrała pierwszą edycję "Hotelu Paradise" i po raz kolejny zdecydowała się na ingerencję w swoją urodę. Tym razem poddała się liposukcji, czyli usunięciu zbędnej tkanki tłuszczowej. Pieniądze z nagrody przeznaczyła na zabiegi?

Marietta z programu "Hotel Paradise" otwarcie mówiła w programie, że pieniądze z wygranej przeznaczyłaby na operację nosa. Gdy faktycznie znalazła się w finale, a potem otrzymała główną nagrodę, nie zwlekała z podjęciem decyzji o zabiegu. Na tym się jednak nie skończyło. Zdecydowała się także powiększyć usta, a tydzień temu poddała się liposukcji.

Marietta z "Hotelu Paradise" pokazuje efekty liposukcji

Marietta z "Hotelu Paradise" wygrała pierwszą edycji polskiej wersji programu. Razem z Chrisem udało jej się stworzyć na tyle trwałą i wiarygodną relację, że w jej prawdziwość uwierzyli nie tylko uczestnicy, ale i widzowie przed telewizorami. Para dotarła do finału i razem zdobyła 100 tysięcy złotych. Ostatecznie nie udało jej się przetrwać i w czerwcu tego roku Marietta i Chris ogłosili rozstanie

Zobacz też: "Hotel Paradise". Marietta skrytykowana za sztucznie rzęsy. "Nie mogę patrzeć, wyglądają jak łopata do śniegu"

Co prawda miłości już nie ma, ale co zdobyli, to ich. Prawdopodobnie nagrodą podzielili się na pół, co oznacza, że otrzymali po 50 tysięcy złotych. A to już daje możliwość skorzystania z kilku zabiegów i operacji, którym Marietta się poddała w ciągu ostatniego roku. Ostatnim z nich była liposukcja, polegająca na usunięciu zbędnej tkanki tłuszczowej.

 
Ale się bałam dziś. Tydzień po liposukcji - czas na ściąganie szwów. Okazało się, że nic nie boli. Pierwsze efekty już widać i są mega zadowalające, ale na to WOW muszę poczekać jeszcze kilka tygodni - podpisała zdjęcie.

Oczywiście zaznaczyła, że oprócz tego regularnie ćwiczy, dlatego nie życzy sobie, by ktokolwiek zarzucał jej "pójście na łatwiznę".

Sprawdź: Odzież sportową na Avanti24.pl!

Naprawdę widzę efekty tego odchudzania. Wiem, że dużo osób może mi zarzucić, że to liposukcja, bo usunęłam sobie ten tłuszcz z brzucha i też się tego wcale nie wstydzę. Ale jednak z buzi, ramion, rąk sobie nie usunęłam, więc to są efekty odchudzania - napisała Marietta pewnie.

W dalszej części wywodu na Instagramie przekonuje, że nie interesują ją opinie osób, które krytykują jej działania, dlatego zwyczajnie będzie usuwać takie komentarze.

Mogę być dla was leniwa, podobna do najbrzydszych ludzi świata, głupia i nie wiem co tam jeszcze… Ważne, że ja jestem zadowolona ze swojego życia i wyglądu. Moja kasa, moje ciało, moja sprawa. A wasze obraźliwe, pozbawione szacunku komentarze będę usuwać nie dlatego, że prawda w oczy kole, a dlatego, że nie jestem workiem treningowym dla głupich, smutnych i zakompleksionych ludzi - zakończyła uczestniczka "Hotelu Paradise".

Marietta z "Hotelu Paradise" ingeruje w swoją urodę

Marietta z "Hotelu Paradise" regularnie powiększała usta, które już w programie były dosyć pełne za sprawą kwasu hialuronowego. Ostatnio na swoim Intastagramie pokazała, że zdecydowała się także na poprawienie ich konturów.

 

Z kolei kilka tygodni wcześniej Marietta informowała o wyczekanej operacji nosa.

 

Jak wam się podoba poprawiona Marietta?

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Łukasz pomaga Marietcie w urządzaniu mieszkania
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.