"Hotel Paradise". Marietta przeszła operację plastyczną, a fani jej nie poznają. "Jak nie ty!"

Zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Hotel Paradise" pokazała na Instagramie zdjęcie po metamorfozie. Marietta tym razem postawiła na nowy nos.

Marietta Witkowska w parze z Krzysztofem Duckim zwyciężyła pierwszą polską edycję programu "Hotel Paradise". Niestety, pokazywanie się z Chrisem w mediach społecznościowych i ich wspólne wywiady nie scementowały relacji. Para rozstała się w czerwcu tego roku, o czym poinformowali za pomocą Instagrama.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Marietta i Chris rozstali się. "Okazało się, że jesteśmy zbyt różni"

Po ogłoszeniu statusu singielki, zwyciężczyni show postanowiła nieco w siebie zainwestować. Celebrytka niedawno powiększyła usta, przez co musiała zmierzyć się z ogromną krytyką internautów. Teraz pokazała efekty kolejnej metamorfozy, którą zapowiadała już w programie.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Marietta powiększyła usta i pochwaliła się efektem. Internauci: Zaczynasz wyglądać jak siostry Godlewskie

Marietta z "Hotelu Paradise" przeszła operację plastyczną

Witkowska przeszła operację plastyczną nosa i w sobotę jej "nowa twarz" zadebiutowała na Instagramie:

Pierwsze zdjęcie z prawie nowym nosem. Na pełne efekty poczekamy jeszcze około 2-3 tygodni. Ale ja się czuje świetnie - napisała przy swojej najnowszej fotografii.
 

Fani Marietty tym razem byli nieco bardziej wyrozumiali niż w przypadku metamorfozy ust swojej idolki, choć niektórzy przyznali, że celebrytka przestała przypominać siebie:

Z całym szacunkiem, ale wyglądasz dziwnie. Nie mogę się przyzwyczaić.
Jak nie Ty... Ale wyglądasz ślicznie!!!
Ogromna zmiana na lepsze!
Przepiękny jest.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Internauci komentują rozstanie Marietty i Chrisa. "Miałeś billboard reklamowy zamiast kobiety"

Zobaczcie w galerii zdjęcia "nowej" i "starej" Marietty. Waszym zdaniem operacja plastyczna nosa była dobrym wyborem?

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Łukasz pomaga Marietcie w urządzaniu mieszkania
Więcej o: