"Hotel Paradise". Marietta powiększyła usta i pochwaliła się efektem. Internauci: Zaczynasz wyglądać jak siostry Godlewskie

Marietta Witkowska z programu "Hotel Paradise" poprawiła swoje usta, co oczywiście zrelacjonowała na Instagramie. Obserwatorzy nie szczędzą jej słów krytyki.

Marietta Witkowska jest zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise". Mimo że jej związek z Chrisem rozpadł się niedługo po zakończeniu emisji formatu, ta dzielnie walczy o popularność w mediach społecznościowych. Bacznie relacjonuje tam kulisy swojego życia prywatnego, a ostatnio pochwaliła się zmienionymi ustami. Internauci są mocno podzieleni. 

ZOBACZ TEŻ: "Hotel Paradise". Chris gorzko o rozstaniu z Mariettą. "Wydarzyło się za dużo rzeczy" [TYLKO U NAS]

Marietta z "Hotel Paradise" skrytykowana

Marietta Witkowska nigdy nie ukrywała swojego zamiłowania do ingerowania w urodę. Jeszcze w trakcie reality-show zapowiedziała, że ma zamiar zoperować nos. Jak się okazuje, to nie wszystko, co miała zamiar poprawić. Ostatnio zrelacjonowała robienie botoksu, a teraz przyszła pora na korektę ust. 

Trochę się bałam wam powiedzieć, ale wczoraj w salonie oprócz zabiegu odchudzającego poprawiliśmy również bardzo delikatnie kontur moich ust. Mamy plan zrobić to etapowo, tak aby te usta „naprawić”. W tej chwili są jeszcze trochę opuchnięte, ale ja już widzę mega zmianę i jestem bardzo zadowolona, że się odważyłam - czytamy pod postem Marietty. 
 

Internauci są mocno podzieleni. Spora część z nich uważa, że Marietta nieco przesadziła. 

Zaczynasz wyglądać jak siostry Godlewskie. 
Nie wiem, po co powiększałaś sobie usta. Chciałaś wyglądać jak glonojad?
Szału nie ma, ale to twoja decyzja - piszą w komentarzach.

Oczywiście znalazła się również rzesza internautów, która zachwalała efekty, jakie zaprezentowała Marietta. Podzielacie ich zdanie, czy uważacie, że przesadziła?

Zobacz wideo Martyna z Hotel Paradise komentuje sytuację z Adamem i Violą - Koło Plotka Extra