Piotr Bałtroczyk ostro komentuje teorie głoszone przez Edytę Górniak. "Geny galopującej głupoty i infantylizmu"

Piotr Bałtroczyk zareagował na ostatnie mądrości Edyty Górniak. Satyryk sugeruje odseparowanie syna od koronasceptycznej wokalistki, która szerzy teorie spiskowe.

Edyta Górniak nie ukrywa, że jest osobą wiary. Niestety wierzy także w teorie spiskowe, którymi regularnie dzieli się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Niedawno diwa przeprowadziła kilkugodzinny live na swoim instagramowym profilu, gdzie wyraziła swoją opinię na temat pandemii koronawirusa. Górniak stwierdziła, że zamiast chorych, w szpitalach znajdują się statyści.

Zobacz wideo

Kontrowersyjne teorie wokalistki nie przechodzą bez echa w świecie show-biznesu. Na temat rozważań diwy wypowiadają się inne znane osoby. Niedawno głos w sprawie zabrał Piotr Bałtroczyk, który nie przebierał w słowach.

Zobacz też: Edyta Górniak podała swój numer telefonu podczas live'a na Instagramie. Wcześniej mówiła o "uczcie Szatana"

Piotr Bałtroczyk ostro o teoriach Edyty Górniak

Oprócz koronasceptycznych treści, podczas ostatniego live'a Edyty Górniak można było usłyszeć odniesienia do Strajku Kobiet, Królestwa Polskiego czy "uczty szatana". Kilkugodzinny wywód postanowił skomentować Piotr Bałtroczyk. Na jego facebookowym profilu pojawił się mocny wpis.

Edyta Górniak, wykonawczyni piosenek takich jak: "To nie ja byłam Ewą", "Mazurek Dąbrowskiego", ma jedno tylko dziecko, co daje nadzieję, że geny galopującej głupoty i infantylizmu jednak obumrą - napisał Bałtroczyk w najnowszym poście.

Bałtroczyk odważnie napisał o wpływie matki na nastoletniego syna. 

Ojciec dziecka jest - od pewnego czasu - odosobniony. Sugeruję, by dziecko odosobnić z ojcem, to je uchroni przed wpływem matki - zaproponował.

Co myślicie o słowach Bałtroczyka?

Więcej o: