Książę Karol powiedział księżnej Dianie, że jej nie kocha noc przed ślubem. "Była zdruzgotana. Nie chciała być na weselu"

Najnowszy dokument o księżnej Dianie wyjawia na światło dzienne kolejne fakty dotyczące jej nieudanego małżeństwa z księciem Karolem. Było skazane na niepowodzenie od samego początku.

Już 15 listopada na Netfliksie będzie dostępny czwarty sezon serialu "The Crown". Nadchodząca seria budzi wielkie zainteresowanie, ponieważ opisana w niej będzie burzliwa relacja księcia Karola i księżnej Diany. Nie jest tajemnicą, że pierwsza żona syna królowej Elżbiety II wywróciła brytyjską monarchię do góry nogami. Mimo że od jej śmierci minęły już ponad 23 lata, ta wciąż wzbudza wielkie emocje, nie tylko wśród Brytyjczyków. Co jakiś czas na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące małżeństwa księżnej Diany i księcia Karola. Jak się okazuje, przyszły monarcha noc przed ślubem pozbawił przyszłą małżonkę wszelkich złudzeń. 

Książę Karol wyznał prawdę księżnej Dianie na noc przed ślubem

Książę Karol jeszcze zanim poznał Dianę, był zakochany w Camilli Parker-Bowles. Niestety ta nie została zaakceptowana przez królową Elżbietę II i nie mogła wówczas ułożyć sobie życia u boku ukochanego, więc wyszła za mąż za innego mężczyznę. Księżna Diana została wybrana na żonę Karola przez samą królową. 19-letnia wówczas dziewczyna nigdy wcześniej nie miała nawet chłopaka i szybko zakochała się w księciu. Nie wiedziała jeszcze, że jest jedynie elementem układanki zaplanowanej przez rodzinę królewską. Uświadomił jej to przyszły mąż przed ślubem. 

Książę Karol i księżna Diana zaręczyli się jedynie po dwunastu spotkaniach. Ich ślub odbył się 29 lipca 1981 roku i był wydarzeniem dekady, który oglądało pół świata. W najnowszym dokumencie "Zemsta księżnej" wróżka Diany, Penny Thornton opowiedziała o kulisach burzliwego związku królewskiej pary. Jak się okazuje, Diana dowiedziała się, że Karol jej nie kocha noc przed ślubem. 

Jedną z najbardziej szokujących rzeczy, które powiedziała mi Diana, było to, że w noc poprzedzającą ślub Karol powiedział jej, że jej nie kocha. To była naprawdę straszna rzecz, jaką można zrobić narzeczonej, którą zamierzasz poślubić w St. Paul's następnego dnia- mówiła astrolożka.

Księżna Diana myślała nawet o tym, żeby odwołać ślub, ale uświadomiła sobie, że sprawy zaszły już na tyle daleko, że nie może nic zrobić. Ponoć była tak załamana, że nie chciała uczestniczyć w weselu. 

Była zdruzgotana. Nie chciała uczestniczyć w weselu. Poważnie o tym myślała, ale wiedziała, że jest w sytuacji bez wyjścia- dodała Penny Thornton. 

Burzliwe małżeństwo Diany i Karola z pewnością będzie najbardziej emocjonującym wątkiem w czwartym sezonie "The Crown". Będziecie oglądać? 

Zobacz wideo 5 nieznanych faktów z życia księżnej Diany