Quebonafide na zdjęciu z dzieciństwa. Dwie dekady temu nie zapowiadał się na wydziaranego rapera

Quebonafide bardzo rzadko wrzuca do sieci archiwalne zdjęcja. Tym razem postanowił jednak odrobinę zaszaleć.

Quebonafide, czyli Kuba Grabowski, skrzętnie ukrywa życie prywatne przed mediami. Co prawda nie jest tajemnicą, że raper od kilku lat spotyka się z Natalią Szroeder, ale zakochani ani myślą o tym, żeby zapraszać kolorową prasę do domu. Nic więc dziwnego, że każde prywatne zdjęcie Quebo, które trafia to sieci, jest nie lada gratką dla jego fanów.

Zobacz wideo Jak Quebonafide został nianią córki Natalii Siwiec?

Quebonafide pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Na początku tego roku Quebonafide zaskoczył spektakularną metamorfozą. Z jego twarzy zniknęły tatuaże, a dzięki fryzurze i okularom do złudzenia przypominał siebie ze zdjęcia wykonanego podczas studiów. Szybko okazało się, że nowy wizerunek jest tylko charakteryzacją wykonaną na potrzeby promocji albumu "ROMANTIC PSYCHO".

Ostatnio Kuba Grabowski postanowił raz jeszcze podzielić się z internautami zdjęciem sprzed lat. Tym razem raper sięgnął jeszcze dalej w przeszłość. W relacji na jego instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z czasów dzieciństwa. Niewinny dzieciak z fotki ani trochę nie zapowiada się na wytatuowanego rapera z kolorowymi włosami.

Mały QuebonafideMały Quebonafide Instagram/quebahombre

Quebonafide urodził się w Ciechanowie i tam też dorastał. Po wyjeździe z rodzinnego miasta studiował filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.