Fani podejrzewają, że Hailey Bieber jest w ciąży. Na Instagramie wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie

Amerykańskie media informują, że Hailey Bieber jest w ciąży. Gwiazda wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie na InstaStories. \

Hailey Bieber i Justin Bieber wzięli ślub w 2018 roku. Ich miłość najwyraźniej kwitnie, ponieważ niedawno Hailey zdecydowała się na tatuaż na cześć męża. Najwięcej emocji wśród fanów budzą jednak nieustanne podejrzenia o ciążę. Wszystko zaczęło się już od ślubu, gdy fani pary byli przekonani, Justin i Hailey zdecydowali się na szybki ślub w tajemnicy po kilku miesiącach randkowania, ponieważ modelka jest w ciąży. Okazało się jednak, że podejrzenia nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. Internauci nie przestali jednak doszukiwać się kolejnych oznak ciąży. Tym razem uznali, że Hailey i Justin na pewno powiększą swoją rodzinę, ponieważ na końcu nowej piosenki Justina "All Around Me" słychać płacz dziecka. Hailey zdecydowała się powiedzieć fanom, jaka jest prawda. 

Zobacz wideo

Hailey Bieber wydała oświadczenie w sprawie ciąży 

Modelka zdecydowała się na upublicznienie na swoim InstaStory oficjalnego komentarza w sprawie rzekomej ciąży.

Ponieważ wiem, że planujecie wydać swoją historyjkę, "Us Weekly": Nie jestem w ciąży. A więc proszę, przestańcie pisać fałszywe historie oparte na waszych "źródłach" i skupcie się na tym, co ważne: na wyborach - napisała.

Celebrytka na koniec tekstu dodała niebieskie serduszka na znak, że w tegorocznych wyborach popiera Joego Bidena, rywala Donalda Trumpa. 

Jak donoszą zagraniczne media, w lutym Justin Bieber powiedział Zane Lowe, że on i Hailey powiększą rodzinę "w swoim czasie", ale mają przedtem do zrobienia trochę rzeczy:

Chciałbym nacieszyć się byciem żonatym, wyjechać w trasę, podróżować trochę tylko we dwoję, zbudować jeszcze lepszą relację. I myślę, że to właśnie jest następny krok - wytłumaczył mąż Hailey.

W piosence "All Around Me" dał również wyraz swojej miłości do żony:

Nasza miłość jest bezwarunkowa, potrzebuję cię wokół siebie - zaśpiewał Justin.

Dodał także, że nigdy nie spodziewał się, że będzie lojalny w stosunku do kogoś innego niż do siebie, jednak odkąd poznał swoją wybrankę, wszystko się zmieniło.

Więcej o: