Hailey Bieber przeprosiła hostessę, którą źle potraktowała. "Cieszę się, że mi to wytknęłaś!". Modelka pokazała, że ma klasę

Hailey Bieber zdecydowała się zabrać głos pod filmikiem pewnej internautki. Przeprosiła za swoje zachowanie z przeszłości.

Niewielu celebrytów potrafi przepraszać. Słowo "przepraszam" wymyka się z ich ust, ale kontekst wypowiedzi sprawia, że to tylko wybielanie się w oczach obserwatorów, a nie szczery żal. Hailey Bieber pokazała jednak, że nawet gwiazdy potrafią przyznać się do błędu.

Hailey Bieber przeprosiła hostessę

Na TikToku pojawiło się nagranie Julii Carolan, która pracowała jako hostessa w restauracji na Manhattanie. Wideo dotyczyło popularnych osób, które bywały w bardzo znanej miejscówce.

Hostessa opowiedziała o zachowaniu Gigi Hadid, Belli Hadid, Cameron Dallas, Kylie Jenner oraz Hailey Bieber. Julia podzieliła się z internautami swoją skalą i mówiła, które gwiazdy podczas ich spotkania były uprzejme bądź nie. Dziewczyna zaznaczyła, że to były jej prywatne odczucia.

To będzie kontrowersyjne. Spotkałam Hailey Bieber kilka razy i nigdy nie była miła. Naprawdę chciałabym ją lubić, ale dam jej 3,5 na 10 punktów. Przepraszam! - powiedziała Julia w nagraniu udostępnionym na TikToku.

O dziwo nagranie dotarło do modelki, która przeprosiła za swoje zachowanie. Wyraziła skruchę i stwierdziła, że nie chciała nikogo urazić swoją postawą. 

Trafiłam na to wideo i chciałabym przeprosić za swoje złe zachowanie albo nieprzyjemną postawę. To nigdy nie jest moim zamiarem! - napisała Hailey Bieber pod nagraniem.

W kolejnej części komentarza żona Justina Biebera napisała, że nigdy nie chciałaby, aby jej zachowanie było źle odbierane. Stwierdziła, że dzięki nagraniu Julii może się poprawić. 

Przykro mi to słyszeć, że miałaś ze mną złe doświadczenia, ale cieszę się, że mi to wytknęłaś! Dzięki temu będę mogła naprawić swoje zachowanie. Mam nadzieję, że będziemy miały okazję się spotkać i będę mogła cię przeprosić osobiście - pisała modelka.

Autorka nagrania była bardzo zaskoczona odpowiedzią Hailey. Nazwała ją "królową odpowiedzialności" i podziękowała, że modelka poświęciła czas na to, aby napisać przeprosiny. 

Słowa Hailey Bieber to rzadkość w show-biznesie. Polscy, jak i zagraniczni celebryci, powinni się tego uczyć od 23-latki. Wszyscy jesteśmy ludźmi, a osoby popularne również popełniają błędy.

Zobacz wideo Justin Bieber skomentował swoje małżeństwo z Hailey Baldwin: "Koniec miłości"
Więcej o: