Rafał Maserak na spacerze z synkiem. Wózek małego Leona robi furorę wśród gwiazd. Wiemy, ile kosztuje

Rafał Maserak skorzystał ze słonecznej pogody i wybrał się na spacer z kilkumiesięcznym synkiem. Mały Leon oglądał świat z eleganckiej spacerówki. Podobnym modelem wózka mogą cieszyć się córki Anny i Roberta Lewandowskich. Sprawdziliśmy, ile kosztuje ten dziecięcy pojazd.

Rafał Maserak od kilku miesięcy spełnia się w roli ojca. Na początku kwietnia tego roku oficjalnie ogłosił, że został ojcem małego Leona. Tancerz stracił głowę dla malucha i spędzał z nim każdą wolną chwilę, pomimo ogromu pracy podczas prób i nagrań do programu "Taniec z Gwiazdami". Finalnie celebryta musiał zrezygnować z udziału w show, ponieważ otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa i poddał się domowej kwarantannie. Na szczęście w krótkim czasie wrócił do pełni sił i na nowo może uskuteczniać jesienne spacery z synkiem. W mediach społecznościowych zamieścił fotorelację ze słonecznego popołudnia spędzonego w pobliżu Zamku Topacz. Przy okazji pochwalił się wózkiem Leona. 

Pępkowe Radka MajdanaRadosław Majdan zorganizował pępkowe. Wpadli Maserak i Iwan. "Majdan Henryk Majdan!"

Maserak inspiruje się Robertem Lewandowskim?

Na instagramowym koncie Rafała pojawiło się zdjęcie z synem. Co prawda, twarz małego Leona nie jest widoczna, ponieważ chłopczyk siedzi tyłem w eleganckiej spacerówce, jednak z opisu pod fotografią wiemy, że maluch towarzyszy popularnemu ojcu podczas spaceru po parku. Uwagę internautów zwróciła nie tylko jesienna stylówka Maseraka, ale również "pojazd" jego dziecka. Celebryta zafundował maluchowi spacerówkę uwielbianej przez polskie gwiazdy marki Cybex. Podobny model wózka mają Laura i Klara Lewandowskie

Piękna słoneczna jesień. #autumn #familytime #inspirationrl9 - czytamy na profilu tancerza.
 

Rafał w jednym z udostępnionych pod fotografią hashtagów zdradził, że podczas spaceru z dzieckiem zainspirował się Robertem Lewandowskim, który dzień wcześniej również opublikował zachowane w jesiennym klimacie zdjęcie z wózkiem pociechy.

Ile kosztuje cacko uwielbiane przez dzieci topowych gwiazd? Model, który widzimy na fotorelacji Rafała Maseraka można kupić w sieci za 5748 złotych. 

wózek marki Cybexwózek marki Cybex screen ze strony internetowej/ www.ewozki.eu

Zdecydowalibyście się na kupno wózka, którym jeżdżą pociechy celebrytów?

Zobacz wideo Rafał Maserak o narodzinach syna!
Więcej o: