Cleo dostała nietypową pracę w Media Expert. Zaśpiewała w reklamie, ale to nie wszystko

Cleo otrzymała propozycję pracy od Media Expert. Pojawi się w reklamach, ale także będzie odpowiadać za ich "warstwę artystyczną".

Cleo poszła w ślady wielu gwiazd i właśnie wystąpiła w reklamie. Wokalistka zaśpiewała w spocie reklamowym Media Expert, w którym zaprasza na "Black Weeks". W reklamie Cleo wykonała cover "Zakręconej" Reni Jusis. Okazuje się jednak, że na tym jej rola we współpracy z firmą się nie skończyła.

Rolnik szuka żony"Rolnik szuka żony". Kandydatka Józka - Apolonia zdradziła finał programu. "Ewy nie było? A Ewa gdzie?"

Zobacz wideo "The Voice Kids": Kwiatkowski i Cleo o swoich rodzicach

Zobacz też: Cleo w nowej fryzurze wpatruje się w znicz i rozmyśla nad dniem Wszystkich Świętych. "Wspierajmy się w tych trudnych czasach"

Cleo została dyrektorką artystyczną Media Expert

Wokalistka nie tylko będzie występować w reklamach marki, ale także będzie je... współtworzyć. Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, Cleo została dyrektorką artystyczną Media Expert. Oznacza to, że będzie odpowiadać za warstwę kreatywną reklam wraz z agencją Ambasada.

Cieszymy się bardzo, że Cleo dołącza do naszego zespołu. To znakomita artystka, wulkan energii, ale i bardzo kreatywny i inspirujący człowiek. Wspólnie uznaliśmy, że te cechy warto szerzej wykorzystać. Udzielając więcej swobody artystycznej, odchodzimy nieco od dotychczas stosowanej formuły współpracy z gwiazdami. Wierzymy jednak, że efekty tej kooperacji będą pozytywnym zaskoczeniem i przyniosą fantastyczne korzyści obu stronom - wyjaśnił rzecznik prasowy Media Expert, Michał Mystkowski, w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Jan Królikowski, Paweł KrólikowskiJan Królikowski wspomina ojca. Dodał zdjęcie z dzieciństwa. "Cały czas żyje w naszej pamięci"

Chyba nikt się nie spodziewał takiego rozwoju wydarzeń. Ciekawe, czy Cle spodoba się nowa praca i na stałe zajmie się reklamami?

Sprawdź: Modne wyprzedaże tylko na Avanti24.pl!

Polecamy: Cleo zaskoczyła fanów nową fryzurą. Dawno nie widzieliśmy jej w rozpuszczonych włosach. "Ślicznie wyglądasz"

 
Więcej o: