Cleo w nowej fryzurze wpatruje się w znicz i rozmyśla nad dniem Wszystkich Świętych. "Wspierajmy się w tych trudnych czasach"

Cleo zebrało się na refleksje, czym podzieliła się w najnowszym poście na Instagramie. Artystka przyznaje, że obawy o zdrowie bliskich, nie odwiedziła ich 1 listopada.

Kilka dni temu Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej poinformował, że cmentarze w całej Polsce zostaną zamknięte na trzy dni. Taki zabieg miał na celu zmniejszenie ryzyka zakażenia się koronawirusem podczas dnia Wszystkich Świętych. Decyzja rządu była wielkim ciosem dla handlarzy zniczy i wieńców, którzy już zdążyli zrobić wielkie zapasy. Gwiazdy zachęcają do pomocy i kupowania kwiatów. Wśród nich jest także Cleo.

CleoCleo sporo schudła. Zdradziła, jak osiągnęła wymarzoną sylwetkę

Cleo rozmyśla nad dniem Wszystkich Świętych 

Cleo zamieściła post na Instagramie, w którym podzieliła się z internautami kilkoma przemyśleniami oscylującymi wokół dnia Wszystkich Świętych. Artystka przyznała, że z obawy o zdrowie najbliższych, zdecydowała się ich nie odwiedzać. 

Smutny ten 2020. Jutro jak co roku miały przepięknie zapłonąć lampiony na grobach naszych Bliskich. Po raz pierwszy ich nie odwiedzę, a w obawie o zdrowie moich Rodziców i Brata nie spędzę z Nimi Świąt. Zapalmy lampiony przy naszych oknach, na balkonach i tarasach. Zostawmy światło dla tych którzy odeszli- czytamy pod postem.

CleoCleo zaskoczyła fanów nową fryzurą. Dawno nie widzieliśmy jej w rozpuszczonych włosach

Cleo zachęciła także swoich fanów do tego, aby wspierali przedsiębiorców.

Przyłączmy się tym samym do ratowania małego handlu i mimo zamkniętych cmentarzy zakupmy proszę kwiaty i lampiony. Wspierajmy się w tych trudnych czasach. Ściskam najmocniej! Uważajcie na siebie- podsumowała.
 

Mądrze mówi? 

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak i Cleo pokłóciły się o angaż do "The Voice Kids". To koniec konfliktu? "Odezwała się prywatnie"

Zobacz wideo "The Voice Kids": Kwiatkowski i Cleo o swoich rodzicach