25-latka na modyfikacje ciała wydała ponad 100 tys. dolarów. Chce być "białym smokiem o niebieskich oczach"

Młoda Australijka przeszła wiele modyfikacji ciała. Dziś może powiedzieć, że jest z siebie dumna. Przemiana w "białego smoka" kosztowała ją majątek.

Amber Luke ma 25 lat i jasno określony plan na siebie. Jeszcze kilka lat temu młoda Australijka była "zwykłą" nastolatką o blond włosach, a obecnie ma za sobą wiele modyfikacji ciała. Amber nie przypomina siebie sprzed lat. Nazwała się "białym smokiem o niebieskich oczach" i właśnie do takiego wizerunku dąży, wydając kolejne tysiące dolarów.

Zobacz wideo

Lista modyfikacji Luke jest długa, a ich historia zdaje się wyjaśniać pomysł na taką zmianę wizerunku. Dodajmy, że Australijka ma za sobą rozszczepienie języka, tatuowanie gałek ocznych, warg i właściwie niemal każdej części ciała. Jej ciało zostało poddane także kilku operacjom, w tym powiększaniu piersi oraz pośladków.

Zobacz też: "Top Model". Przy metamorfozie Karoliny poszło na noże. "Jeśli nie chcesz, to możesz od razu spakować walizki"

Amber Luke przed ingerencją w wizerunek nienawidziła siebie

Jak zdradziła 25-latka, przed rozpoczęciem przygody z modyfikacjami ciała nie czuła się ze sobą dobrze. Przyznała, że cierpiała na depresję katatoniczną, miała myśli samobójcze i zmagała się z głęboko zakorzenioną nienawiścią do siebie.

'Totalne remonty Szelągowskiej'Szelągowska odmieniła mieszkanie mężczyzny, który wydał pieniądze na pensje dla pracowników

Dopiero stopniowe zmiany wyglądu pozwoliły Amber w pełni się zaakceptować.

Całkowicie przemieniłam się w kogoś, z czego jestem dumna. Jestem silną kobietą, która dokładnie wie, czego chce i kim jest - napisała na Instagramie Australijka.
 

Instagramowy profil Amber Luke cieszy się sporą popularnością. Fani chwalą wygląd dziewczyny, nazywając ją "dziełem sztuki" czy "legendarnym stworzeniem". W jednym z postów Amber zdradziła, ile pieniędzy wydała na swoją metamorfozę. Okazuje się, że dotychczas było to aż 120 000 dolarów. Nie powiedziała jednak, czy jest to już końcowy efekt.

Więcej o: