Małgorzata Ohme wreszcie pokazała zdjęcie syna. Złożyła mu piękne życzenia urodzinowe. Jerzy jest bardzo podobny do mamy

Małgorzata Ohme złożyła synowi życzenia z okazji siedemnastych urodzin. Pierwszy raz pokazała na Instagramie zdjęcie Jerzego. Naszym zdaniem nastolatek to skóra zdjęta z mamy.

Małgorzata Ohme zadebiutowała w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN" we wrześniu 2019 roku. Śniadaniowy program prowadzi w parze z Filipem Chajzerem, z którym miała wcześniej okazję współpracować przy reality-show "Big Brother". Znany z nietypowego poczucia humoru prezenter już kilka razy zaliczył wpadkę w śniadaniówce. Pod koniec zeszłego roku było głośno o udawanych atakach paniki, które zaprezentował widzom TVN-owskiego programu. Jego telewizyjna partnerka w rozmowie z Plotkiem skomentowała niestosowny żart Filipa.

Małgorzata Ohme o wpadce Chajzera. 'Ja też zmagam się z zaburzeniami lękowymi od wielu lat, więc jestem adresatem tego żartu'Małgorzata Ohme o wpadce Chajzera

Małgorzata Ohme pierwszy raz pokazała syna. Prowadząca "Dzień dobry TVN" złożyła Jerzemu piękne życzenia urodzinowe

Małgorzata Ohme  chwali się głównie sukcesami zawodowymi i rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Wiadomo, że do 2015 roku związana była z psychologiem Rafałem Ohme, z którym ma dwójkę dzieci: Jerzego i Klarę. Syn prezenterki obchodził niedawno siedemnaste urodziny i z tej okazji Ohme pierwszy raz pokazała jego zdjęcie na swoim instagramowym profilu. Fotografię Jurka okrasiła pięknymi życzeniami, a na początku urodzinowego wpisu wspomniała, jak stopniowo uczyła się macierzyństwa.

Jurku, masz 17 lat. A a to oznacza, że dokładnie tyle czasu temu miałam 24 lata i cię urodziłam. Jezu, jaka byłam młoda... Niewiele wiedziałam o rodzicielstwie i mam wrażenie, ze wszystkiego uczyliśmy się razem. Popełniłam masę błędów, ale tez dałam ci wszystko, co na ten moment miałam.
Zobacz wideo Ohme broni Filipa Chajzera: "Uwagi należy wymieniać między sobą"

Zobacz też: Markowska w kusym topie z gołym brzuchem. Jeszcze odważniej ubrała się Ohme. Takich dekoltów nie nosi w śniadaniówce

Psycholożka podkreśliła, że jej syn wyrósł na osobę pewną siebie, potrafiącą korzystać z życiowych szans. Życzyła mu odwagi w sięganiu po marzenia:

Widzę dziś młodego, mądrego i fajnego chłopaka, który ma moje zielone oczy i tak samo jak ja kocha życie. Zagarnia je garściami i chce wciąż więcej. Nie przestawaj, bądź odważny i szanuj ludzi. I idź po swoje marzenia jak dotąd. A ja będę zawsze gdzieś obok. Niech ci się nic złego nie stanie Synku. Kocham bardzo - czytamy na Instagramie prowadzącej "Dzień dobry TVN".

Filip Chajzer, Małgosia Heretyk i Ernest MusiałDzień Dobry TVN: Widzowie oburzeni wypowiedziami Chajzera o planowaniu dziecka

Internauci docenili szczere życzenia Małgorzaty Ohme i ogłosili ją mamą na medal:

Jesteś mądrą, cudowną matką i kobietą.
Wszystkiego najlepszego.
Cudnie Małgosiu. Brawo.
 

Zobacz też: Rogalska poharatała sobie dłoń, a Polak pracujący w BBC pokazał środkowy palec na wizji. Pamiętacie te zabawne telewizyjne wpadki?

Zobaczcie fotografię 17-latka. Naszym zdaniem Jerzy jest bardzo podobny do mamy. Pójdzie w jej ślady i też zostanie dziennikarzem?

Trwa strajk kobiet - tu możesz śledzić wydarzenia. Gazeta.pl daje swoje wsparcie.