Markowska w kusym topie z gołym brzuchem. Jeszcze odważniej ubrała się Ohme. Takich dekoltów nie nosi w śniadaniówce

Na wiosennej ramówce TVN mogliśmy podziwiać całą plejadę gwiazd. Choć zdecydowanie królowały garnitury, pojawiły się też gwiazdy w dosyć odważnych stylizacjach.

Wiosenna ramówka TVN to bardzo duże i ważne wydarzenie w polskim show-biznesie. Na czerwonym dywanie pojawiły się takie gwiazdy jak Małgorzata Rozenek, Magda Gessler, Izabela Janachowska czy Małgorzata Kożuchowska. Choć większość kreacji była bardzo zachowawcza, to znalazły się gwiazdy, które pozwoliły sobie na nieco więcej "luzu". Zdecydowanie pierwsze miejsce zajęły ex aequo Patrycja Markowska i Małgorzata Ohme.

Wpadki gwiazd na Wiosennej Ramówce TVN

Patrycja Markowska tym razem wiele pokazała. Na tę okazję wybrała obcisłe spodnie, futro i bardzo kusy top, który odsłaniał cały brzuch. Wprawdzie piosenkarka ma się czym chwalić, ponieważ jej ciało prezentuje się znakomicie, jednak nas zastanawia fakt, czy to aby dobry wybór na takie wydarzenie? Z pewnością na koncertach by się sprawdził, ale nie wiemy, czy na Ramówce TVN.

Patrycja MarkowskaPatrycja Markowska skos / KOS SZYMON/KAPiF.pl

Drugą celebrytką, która również postanowiła nieco zaszaleć, była Małgorzata Ohme. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" znana jest z bardzo dobrego wyczucia stylu, który wielokrotnie podziwialiśmy. Tym razem postawiła na bardzo odważny dekolt, który wiele odsłaniał. Wprawdzie cała stylizacja była elegancka, ale nie mogliśmy oderwać wzroku od głębokiego wycięcia.

Małgorzata OhmeMałgorzata Ohme skatarzewa

Spot wiosenny TVN

Wiosenna ramówka TVN 2020 już za nami. Choć jej wydźwięk nie do końca przypadł do gustu widzom, musimy przyznać, że pomysł był kreatywny. Najwyraźniej wybór piosenki z Kabaretu Starszych Panów "Bez Ciebie" nie przypadł do gustu widzom na YouTubie. Cały spot możecie zobaczyć TUTAJ.

BO

Więcej o: