Rogalska poharatała sobie dłoń, a Polak pracujący w BBC pokazał środkowy palec na wizji. Pamiętacie te zabawne telewizyjne wpadki?

Podczas programów na żywo wszystko może się zdarzyć. W ciągu ostatnich lat gwiazdy zaliczyły wiele wpadek, co zawsze wzbudzało niemałe emocje wśród telewidzów. Przypomnijmy te największe.
Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek screen 'Pytanie na śniadanie'

Pies załatwił się na Kasi Cichopek

Katarzyna Cichopek od niedawna jest jedną z prowadzących "Pytania na śniadanie". Obsadzenie aktorki "M jak miłość" w nowej roli budziło niemałe emocje wśród widzów. Nie trzeba było długo czekać na pierwszą wpadkę na antenie. W jednym z najnowszych wydań gwiazda trzymała na rękach psa. Niestety ten nie wytrzymał i załatwił się na aktorce. 

Słuchajcie, ja się nie gniewam. Jestem doświadczoną mamą, mam również psa, także przeżyłam już wszystko - skomentowała z dystansem Cichopek. 
Tomasz Schafernaker pokazał środkowy palec na wizji Tomasz Schafernaker pokazał środkowy palec na wizji Screen z YouTube.com/ jdgtu

Czujność to podstawa

W 2010 roku Polak pracujący w BBC zaliczył olbrzymią wpadkę, którą na szczęście wielu widzów mu wybaczyło. Urodzony w Gdańsku Tomasz Schafernaker przeniósł się do Wielkiej Brytanii i pewnego razu, zapowiadając pogodę, pokazał środkowy palec koledze, który stał obok. Oczywiście mężczyzna nie wiedział, że jest na wizji.

'Pytanie na śniadanie' 'Pytanie na śniadanie' screen 'Pytanie na śniadanie'

Ida Nowakowska i niefortunny wpis

W jednym z odcinków "Pytania na śniadanie" został poruszony temat pierwszych tygodni macierzyństwa. W roli ekspertek zaproszono trzy kobiety - ginekolog Magdalenę Grochecką, mamę Magdalenę Tereszczuk oraz blogerkę Annę Szczypczyńską. Każda z nich opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z tematem. Ida Nowakowska przeczytała wpis, który nie należał do żadnej z kobiet. Zrobiło się niezręcznie.

Tylko to nie mój wpis - powiedziała nagle Szczypczyńska.
Naprawdę? Przepraszam, taką dostaliśmy informację - powiedziała szybko prezenterka.
Moja córka ma 4 lata i nie jestem mamą Rysia - dodała blogerka.
Ja jestem mamą Rysia - oznajmiła Tereszczuk.
Aaa... Bo to twój wpis, przepraszam.
Ale to też nie jest mój wpis - dodała po chwili.
Przepraszam najmocniej, taką dostaliśmy informację. Może możecie do tego wpisu jakoś się odnieść? - próbowała ratować sytuację Ida.
Tomasz Kammel i Agnieszka Szulim Tomasz Kammel i Agnieszka Szulim Screen z TVP

Wpadka Agnieszki Woźniak-Starak o marihuanie

Agnieszka Woźniak-Starak kiedyś wraz z Tomaszem Kammelem prowadziła "Pytanie na śniadanie". W jednym z odcinków poruszono temat polityki antynarkotykowej. Zaproszony gość wypomniał prowadzącej na antenie, że ta pali marihuanę. 

Ja jestem wewnętrznie zdruzgotany, jeśli Pani Redaktor - tu wskazał na Szulim - przed chwilą mi mówi, że pali marihuanę od piętnastu lat! Pracuje Pani w publicznej telewizji - mówił gość. 

Sama zainteresowana szybko odbiła piłeczkę i stwierdziła, że nic takiego nie mówiła, jednak chwila konsternacji była.

Magda Mołek w Magda Mołek w "Dzień dobry TVN" KAPIF.PL/KAPIF

Magda Mołek o Nergalu

Ponad 10 lat temu cała Polska żyła walką Nergala z białaczką. Magda Mołek, która wówczas była jedną z prowadzących śniadaniówkę, zaliczyła niemałą wpadkę, zapowiadając kolejny temat odcinka. Przez pomyłkę "uśmierciła" Nergala. 

Od kilku tygodni jesteśmy wstrząśnięci śmiercią Nergala - powiedziała na antenie.

Towarzyszący jej Andrzej Sołtysik szybko wszedł jej w słowo i powiedział, że chodzi o białaczkę, a nie śmierć. 

Bartek Jędrzejak Bartek Jędrzejak Facebook.com/Bartek Jędrzejak

(Nie)latający samolot

W jednym z wydań "Dzień dobry TVN" w 2018 roku gośćmi Bartka Jędrzejaka byli studenci z Politechniki Poznańskiej. Panowie skonstruowali własny samolot, który chcieli zaprezentować w programie na żywo. Niestety, tuż po lekkim uniesieniu się w górę, maszyna opadła. Pogodynek nie mógł powstrzymać się od śmiechu i dodał tylko:

Ooo, no właśnie. I czasami takie rzeczy się zdarzają.
Tomasz Kammel, Pan Ząbek, Marzena Rogalska Tomasz Kammel, Pan Ząbek, Marzena Rogalska Screen z YouTube.com

Marzena Rogalska i nieudana sztuczka

W jednym z odcinków "Pytania na śniadanie" gościem był magik. Swoją sztuczkę zdecydował się przeprowadzić na prowadzącej, czyli Marzenie Rogalskiej. Ta miała szybko położyć dłoń na stole, na którym stał gwóźdź, który dzięki magicznej sztuczce miał zniknąć. Niestety, umiejętności iluzjonisty zawiodły, a ręka prowadzącej została poharatana. Sama zainteresowana zdecydowała się stanąć w obronie magika, który był tłumnie w sieci.

- Wiem, że internet się rozszalał i że okropnie hejtujecie tego człowieka, który przecież tego nie chciał. Dziękując za troskę, chciałabym was jednocześnie prosić: mniej hejtu, a więcej wyrozumiałości. Takie rzeczy się zdarzają, akurat teraz trafiło na mnie - tłumaczyła.