Nastoletni syn Jacka Borkowskiego idzie w ślady ojca. Rapuje i gra w teatrze

Czy Jacek Borkowski Junior odniesie karierę na miarę ojca? Chłopak stawia już pierwsze kroki w artystycznej branży.

Dzięki intymnym wyznaniom i romansom Jacek Borkowski dołączył do grona ulubieńców kolorowej prasy. Jak się okazuje, syn aktora również wiąże swoją przyszłość z show-biznesem. Co prawda Jacek Borkowski Junior ma dopiero 17 lat, ale nie można odmówić mu talentu i pierwszych sukcesów na koncie.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Jacek Borkowski Junior to młody artysta

Jakiś czas temu dumny tata napisał na swoim profilu na Facebooku, że jego syn skończył 17 lat. Z tej okazji aktor udostępnił najnowszy teledysk Juniora do piosenki "Chciałbym". Warto dodać, że młody Borkowski odpowiada za warstwę liryczną utworu. Nastolatek rapuje w nim i śpiewa na zmianę o frustracjach młodzieńczego wieku i chęci naprawy świata.

Nie jest to jednak jego debiut w roli muzyka. 17-letni Borkowski ma już na koncie kilka teledysków z grupą Gniazdo Bociana. Występował też w Teatrze Maskarada w Radzyminie, za co został nagrodzony wyróżnieniem dla Najlepszego Aktora.

W rozmowie z Pomponikiem Jacek Borkowski zdradził, co myśli o artystycznych zapędach syna.

Cieszę się, że młodzi ludzie potrafią cokolwiek innego powiedzieć poza słowami: ku...a , ch...j i ja p......lę, że zdradzają ochotę na to, żeby powiedzieć coś od siebie i opisują świat, który widzą. Czy mają rację? - to się okaże później.

Aktor dodał też, że Junior nie prosił go o pomoc.

Sami to zorganizowali od a do z i poradzili sobie znakomicie. Ja się nie wtrącałem. Kiedy byłem w jego wieku, wygrywałem już festiwale piosenki i czułem, że scena to moje miejsce.

Przed nastolatkiem matura. Już teraz wie jednak, że może liczyć na wsparcie ojca.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.