Grażyna Szapołowska na zdjęciu sprzed lat. Fani docenili jej posągową urodę. "Przepiękny portret"

Grażyna Szapołowska wstawiła na Instagram starą fotografię. Zdjęcie zachwyciło internautów, a największa furorę zrobiła fryzura aktorki.

Grażynę Szapołowską nie trzeba nikomu przedstawiać. Znakomita aktorka od blisko 40 lat regularnie pojawia się na dużym ekranie i występuje na deskach teatralnych. Ostatnio jej aktorski kunszt mogliśmy podziwiać w filmie "365 dni", nakręconym na podstawie erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. Szapołowska zagrała mamę głównej bohaterki, Laury.

Zobacz też: Grażyna Szapołowska spędza "bezcenny czas z wnuczką". Są do siebie bardzo podobne. Internauta: Tak piękna jak babcia

Aktorka od jakiegoś czasu jest zapaloną instagramerką. Na profilu, który obserwuje już prawe 26 tysięcy internautów, chętnie pokazuje swoje zdjęcia z prywatnego albumu, a także dzieli się z fanami zawodowymi sukcesami. Filmowa Telimena z "Pana Tadeusza" zamieściła niedawno fotografię, na której pozuje bez makijażu. Swoim dystansem i stwierdzeniem, że "serce nie ma zmarszczek", nawiązującym do tytułu książki Doroty Goldpoint, z pewnością jeszcze bardziej zdobyła sympatię obserwujących.

Zobacz wideo Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka o swojej przyjaźni i pracy na planie

Zobacz też: Grażyna Szapołowska bez grama makijażu zmierza na plan zdjęciowy. Wygląda fenomenalnie. "Przepiękna, zmysłowa i naturalna"

Grażyna Szapołowska pokazała zdjęcie sprzed lat

Uroda artystki pozwoliła jej wcielać się w femme fatale, skandalistki oraz seksbomby. Szapołowska wspominała ostatnio w sieci swoje dawne aktorskie wyzwania i pokazała na instagramowym profilu swoje zdjęcie sprzed lat. Uwagę przykuwa posągowa twarz aktorki oraz krótkie rude włosy.

Internauci nie mogli napatrzeć się na fotografię swojej idolki:

Niesamowite.
Włosy trzeba umieć nosić!
Przepiękny portret. Niezwykła uroda.
 

Zobacz też: Wnuczka Grażyny Szapołowskiej wzięła udział w "The Voice of Poland"

Grażyna Szapołowska rzeczywiście wyglądała oszałamiająco i naszym zdaniem wciąż zachwyca urodą. Artystyczne zacięcie po aktorce odziedziczyła jej wnuczka, która wzięła udział w najnowszej edycji programu "The Voice of Poland". Karolinie towarzyszyła jej ukochana babcia, z którą miała już okazje pokazać się na salonach. Szapołowska zabrała ją kiedyś na wernisaż, a nawet do studia "Dzień dobry TVN".

Zobacz też: Grażyna Szapołowska zabrała wnuczkę do "DD TVN". Przed paparazzi się chowała, ale w sieci pokazuje się śmiało. Zdjęcia komentuje BABCIA

Więcej o: