Grażyna Szapołowska pochwaliła się 18-letnią wnuczką na salonach. My zajrzeliśmy na Instagram Karoliny. Zrobi karierę w show-biznesie?

Karolina Matlej nową celebrytką? Wnuczka Grażyny Szapołowskiej coraz śmielej czuje się w blasku fleszu.

Grażyna Szapołowska skończy w tym roku 65 lat. Pomimo dojrzałego wieku gwiazda nadal jest uważana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Co istotne, cały czas jest aktywna zawodowo. Regularnie występuje zarówno na ekranach kin i telewizorów, jak i w teatrach. Od czasu do czasu wybiera się także na popularne "ścianki". Tym razem bawiła się na salonach w rodzinnym gronie.

Zobacz wideo

W środę aktorka wybrała się na wernisaż wystawy Małgorzaty Jabłońskiej. Towarzyszyły jej córka Katarzyna Jungowska i siostra Ewa Urbańska. Uwagę fotografów skradła jednak 18-letnia Karolina Matej, wnuczka Szapołowskiej.

Karolina Matlej - wnuczka Grażyny Szapołowskiej

To już nie pierwszy raz, kiedy gwiazda zabrała swoją wnuczkę na ściankę. Wcześniej obie panie wystąpiły też w "Dzień Dobry TVN". Myślicie, że Karolina będzie chciała pójść w ślady w znanej babci i też zrobić karierę w show-biznesie? W tym na pewno mogą jej pomóc media społecznościowe, a tak się składa, że dziewczyna jest bardzo aktywna w sieci. Zwłaszcza na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad półtora tysiąca osób.

Na jej profilu królują klasyczne selfie, na których 18-latka eksperymentuje z makijażem i fryzurami. Znajdziemy też czułe zdjęcia z chłopakiem oraz fotki z wakacji. W ostatnich miesiącach Matej odwiedziła między innymi Los Angeles.

Karolina Matej jest też aktywna na YouTube. Tam z kolei wrzuca covery znanych przebojów.

 

Uważacie, że ma zadatki na influencerkę?