Ojciec Łukasza Płoszajskiego walczy o życie. Ma koronawirusa. "Wytrzymał jedynie 3 dni na swoim oddechu"

Łukasz Płoszajski z serialu "Pierwsza miłość" obawia się o zdrowie ojca. Mężczyzna od miesiąca zmaga się z koronawirusem.

Łukasz Płoszajski to aktor, który od szesnastu lat gra w serialu "Pierwsza miłość", gdzie wciela się w postać Artura Kulczyckiego. Jest szczęśliwym mężem i ojcem, jednak ma powody, by obawiać się o swoją rodzinę. 

Zobacz wideo

Kilka tygodni temu ojciec Łukasza Płoszajskiego zaraził się koronawirusem. Od tego czasu aktor martwi się o stan zdrowia ojca.

Zobacz też: Red Lipstick Monster o chaosie związanym z koronawirusem. "Niektórych kompletnie nie obchodzi, co się u mnie dzieje"

Ojciec Łukasza Płoszajskiego walczy o życie

Na instagramowym profilu Łukasza Płoszajskiego pojawiła się niedawno informacja, że jego tata od miesiąca walczy o życie. Mężczyzna nie może oddychać samodzielnie, jednak rodzina jest pełna nadziei, że uda mu się jeszcze wrócić do zdrowia. Przy okazji aktor zaapelował do wszystkich obserwatorów, by dbali o swoje zdrowie i chronili się.

Codziennie czytam o nowych przypadkach Covid wśród moich znajomych. Mój Tata walczy o życie od ponad miesiąca. Wczoraj ponownie podłączyli go pod tlen, bo wytrzymał jedynie 3 dni na swoim oddechu, a my wciąż wierzymy, że wyjdzie z tego. Uważajcie na siebie #zdrowie #rozsądek #pandemia - napisał w poście na Instagramie.

Zobacz też: Cristiano Ronaldo ma koronawirusa. Jeszcze w poniedziałek wieczorem imprezował ze swoją drużyną. Co z jego kolegami?

W komentarzach pojawiło się wiele słów wsparcia:

 Życzę Ci dużo siły, aby przetrwać ciężki czas, a ojcu oczywiście zdrówka trzymajmy kciuki za pozytywny finał.
Trzymam kciuki, najmocniej za tatę.
Dużo zdrowia dla taty i wytrwałości dla całej pana rodziny - pisali internauci.
 

My również życzymy zdrowia i dużo siły.

Więcej o: