Red Lipstick Monster o chaosie związanym z koronawirusem. "Niektórych kompletnie nie obchodzi, co się u mnie dzieje"

Red Lipstick Monster wyznała niedawno, że ma koronawirusa. W opublikowanym na swoim kanale filmiku podzieliła się odczuciami względem przebiegu procedur.

W mediach coraz więcej słyszy się na temat kolejnych zachorowań wśród znanych osób. Gwiazdy i celebryci chętnie wypowiadają się na tematy związane z pandemią i dzielą się swoimi przeżyciami w związku z działaniami rządu i funkcjonowaniem służby zdrowia. 

Zobacz wideo

Niedawno na jaw wyszło, że koronawirusem zaraziła się znana youtuberka, wizażystka i kosmetolożka, Red Lipstick Monster. Na jej kanale pojawiło się specjalne wideo, w którym mocno skrytykowała działania rządu.

Zobacz też: Red Lipstick Monster zakażona koronawirusem! Test wykonała prywatnie. "System jest niewydolny"

Red Lisptick Monster o chaosie związanym z koronawirusem

Ewa Grzelakowska–Kostoglu poinformowała, że test na obecność koronawirusa wykonała prywatnie, gdyż chciała odwiedzić rodziców i wolała mieć pewność co do swojego stanu zdrowia. Jak wspomniała, jej mąż otrzymał negatywny wynik testu. 

Choć Ewa uspokaja, że czuje się dobrze, a chorobę przechodzi bezobjawowo, nie jest w stanie otrzymać odpowiedzi na wiele pytań. 

Jesteśmy w tej chwili na takim etapie, że nasz system już jest, bądź za chwilę będzie, niewydolny. Strasznie współczuję tym ludziom, którzy są na tych infoliniach. Oni próbują pomóc, ale to ich przerasta... - mówiła w pierwszym nagraniu.

Jak opisuje youtuberka, czwartego dnia od otrzymania pozytywnego wyniku skontaktowała się z nią pani z sanepidu. Formalności zakończyły się dopiero piątego dnia. 

Niektórych kompletnie, KOMPLETNIE, nie obchodzi, co się u mnie dzieje - zauważyła.

Red Lipstick Monster stwierdziła, że okres wakacyjny nie został prawidłowo wykorzystany. Według niej można było rekrutować do sanepidu osoby, które odpowiadałyby na wszystkie pytania. 

Przy okazji Ewa podzieliła się kilkoma poradami, które mogą pomóc we wzmocnieniu odporności organizmu. Kluczem jest sen i regeneracja, zredukowanie stresu, przyjmowanie witaminy D3 oraz witaminy C.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.