Rihanna zachwyciła się strojem Red Lipstick Monster? "Kocha moją kurtkę!". Finał historii mógł rozczarować blogerkę

"Rihanna kocha moją kurtkę!" - ogłosiła podekscytowana Red Lipstick Monster. Niestety szybko się okazało, że komentarz, który pojawił się pod jej zdjęciem na Instagramie, nie jest autorstwa wokalistki.

Red Lipstick Monster miała to szczęście, że mogła reprezentować Sephorę w Dubaju na promocji kosmetyków Rihanny, Fenty Beauty. Zachwycona blogerka wrzucała na Instagram zdjęcia z wokalistką i pozowała w jeansowej kurtce z napisem "RIHANNA", która została zaprojektowana specjalnie na to wydarzenie. 

Reprezentuję @sephorapolska na ekskluzywnym evencie @fentybeauty z @badgalriri w Dubaju! Nie jestem w stanie wam opisać, jak szczęśliwa teraz jestem! Pokażcie ikonką swoje emocje w tej kwestii. Kurtka, która sprawia, że wszyscy chcą mnie tutaj poznać, została zrobiona specjalnie na dzisiejszy dzień dzięki @karlabykarinawaclawik.

Po imprezie podekscytowana Red Lipstick Monster pochwaliła się, że kurtkę skomplementowała sama Rihanna.

@badgalriri kocha moją kurtkę! - napisała.

Red Lipstick Monster zaliczyła wpadkęRed Lipstick Monster zaliczyła wpadkę Instagram.com/redlipstickmonster/

Szybko okazało się jednak, że komentarz pod zdjęciem nie był autorstwa Rihanny, a profilu o bardzo podobnej nazwie @badbyriri. Blogerka w emocjach nie zwróciła na to uwagi i jej radość niestety była przedwczesna.

Mimo małej wpadki spotkanie z Rihanną można uznać za wystarczający sukces!

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.