Jarosław Kaczyński w kwarantannie! Jak czuje się się prezes PiS?

Jak nieoficjalnie udało się ustalić dziennikarzom serwisu TVP Info, Jarosław Kaczyński został skierowany w kwarantannę. Jaki jest jego stan zdrowia?

Jarosław Kaczyński zakażony koronawirusem? Nie można tego wykluczyć! Prezes partii rządzącej został skierowany w kwarantannę po tym, jak w ostatnim czasie miał kontakt z osobą, która otrzymała pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Informację dziennikarzy TVP Info potwierdził Radosław Fogiel, wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości.

Po informacji o kontakcie, w ramach obowiązków służbowych, z osobą zarażoną COVID-19, prezes Jarosław Kaczyński - zgodnie z zaleceniami GIS - udaje się na autokwarantannę do czasu dalszych decyzji służb sanitarnych - napisał wicerzecznik PiS.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że polityk nie ma żadnych objawów, ale prawdopodobnie szybko zostanie przeprowadzony u niego test.

17 października odnotowany został rekord zakażeń na koronawirusa w Polsce (9622 przypadki). Rząd traci kontrolę nad pandemią i postanowił stworzyć dodatkowe szpitale w każdym największym wojewódzkim mieście. W pierwszy z nich przekształcony zostanie Stadion Narodowy w Warszawie, na terenie którego - wedle ustaleń ministra zdrowia - już pod koniec tego tygodnia mają być hospitalizowani chorzy na COVID-19.

W mocnych słowach na temat niewydolnego systemu wypowiedziała się w niedzielę znana youtuberka. Red Lipstick Monster opowiedziała o chorobie na swoim przypadku i dała do zrozumienia że mimo bezobjawowego przebiegu choroby nie wie, co dalej ma zrobić, ponieważ specjalistyczne służby nie są w stanie jej pomóc.

ZOBACZ TEŻAdam Bielan niespodziewanie opowiedział o życiu prywatnym Kaczyńskiego. "Moje dzieci malują mu laurki". Jest coś jeszcze