Cristiano Ronaldo ma koronawirusa. Jeszcze w poniedziałek wieczorem imprezował ze swoją drużyną. Co z jego kolegami?

Portugalska Federacja Piłkarska poinformowała, że Cristiano Ronaldo ma koronawirusa. Jak wynika z jego zdjęć na Instagramie, jeszcze w poniedziałek piłkarz biesiadował z resztą ekipy. Co z meczem, w którym miał zagrać w środę?

Cristiano Ronaldo uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19. Jak się okazuje, jest jedynym zakażonym w portugalskiej drużynie. Wiadomo też, że nie zagra w środowym meczu przeciwko Szwecji. 

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa

Portugalska Federacja Piłkarska poinformowała, że test Ronaldo na obecność koronawirusa dał wynik pozytywny. Jeszcze w poniedziałek wieczorem gwiazdor chwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem ze wspólnej kolacji z innymi piłkarzami, którzy przebywają na zgrupowaniu. We wtorek został jednak odesłany do domu.

Zjednoczeni na boisku i poza nim - podpisał fotkę Ronaldo.
 

Cristiano Ronaldo przechodzi koronawirusa bezobjawowo

Cristiano Ronaldo i inni reprezentanci Portugalii zostali przebadani przed środowym meczem ze Szwecją. Gdy okazało się, że Ronaldo ma koronawirusa, został natychmiastowo odizolowany od drużyny i przebywa obecnie na kwarantannie. 35-latek przechodzi wirusa bezobjawowo, bowiem jeszcze wczoraj bawił się z kolegami z drużyny i nic nie wskazywało na jakiekolwiek objawy wirusa. Jak podaje FPF, pozostali zawodnicy reprezentacji Portugalii uzyskali wyniki negatywne.

Zakażenie koronawirusem oznacza, że mężczyzna nie wystąpi nie tylko w środowym meczu kadry ze Szwecją, ale też w ligowym spotkaniu z Crotone oraz w Lidze Mistrzów przeciwko Dynamo Kijów. Wszystko wskazuje jednak na to, że sytuacja Ronaldo nie wpłynie na przygotowania do meczu, który odbędzie się zgodnie z planem.

Zobacz też: Dorota Gardias zdradziła, jakie leki zażywała po wyjściu ze szpitala. Wiemy też, kiedy pogodynka wróci do pracy

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo przejął władzę w Juventusie? "Sarri stracił szatnię" [SEKCJA PIŁKARSKA #52]