Zespół Enej w kwarantannie. Kilku członków zespołu zakaziło się koronawirusem. Jest komentarz menedżera

Członkowie zespołu Enej prawdopodobnie zakazili się koronawirusem od siebie nawzajem.

Pandemia koronawirusa zbiera coraz większe żniwo. Z każdym dniem mamy coraz więcej przypadków zakażonych osób, a we wtorek rano media obiegła informacja, że na kwarantannę udał się sam Prezes Rady Ministrów, Mateusz Morawiecki. Premier na wynik testu jeszcze czeka, ale ostatnie tygodnie pokazały, że coraz więcej osób publicznych otrzymuje ten pozytywny. W takiej sytuacji znaleźli się członkowie zespołu Enej.

CZYTAJ: Zmarł Kenzo Takada. Popularny projektant mody przegrał walkę z koronawirusem

Enej w kwarantannie. Członkowie zespołu zakazili się koronawirusem

Jeszcze kilka dni temu zespół Enej brał udział w nagraniach do programu "Klinika skeczów męczących", podczas których żaden z artystów nie miał objawów choroby i wszyscy czuli się dobrze. Niestety, jak się okazało, dobre samopoczucie nie wykluczyło choroby. W rozmowie z "Super Expressem" stan zdrowia zespołu skomentował Łukasz Kojrys, menedżer grupy: 

Tak, to prawda, większość członków zespołu ma koronawirusa. Musieliśmy się od siebie zarazić w busie, ale nie wiemy dokładnie kiedy - mówi.

Menedżer zespołu Enej nie zdradził jednak, którzy członkowie zespołu są zakażeni. Zdradził za to, że wszyscy przebywają w kwaratannie:

Nie mogę powiedzieć, kto z nas otrzymał test dodatni, a kto ujemny, bo to tajemnica lekarska. Na szczęście dobrze znosimy chorobę, u niektórych z nas jest ona nawet bezobjawowa.

Redakcja Plotka życzy muzykom dużo zdrowia i apeluje o stosowanie się do zaleceń. Dbajcie o siebie i innych!

ZOBACZ TEŻ: Mariola Bojarska-Ferenc z mężem mieli koronawirusa. Opowiedziała o przebiegu choroby. "Myślałam, że nie mogę go stracić"